EsteticaNova czyli miejsce idealne na mapie klinik medycyny estetycznej, w którym zadbają o kondycję Twojej skóry, ciała, a przede wszystkim o dobre samopoczucie. Koniec roku to czas wytchnienia, dlatego warto pomyśleć o sobie i zaufać specjalistom w dziedzinie pielęgnacji. Na grudniowym spotkaniu założycielka kliniki Dr Ewa Rybicka, przedstawiła nowości pielęgnacyjne na 2023 rok. Jeżeli jesteście ich ciekawi zachęcamy do lektury!

Absolutny hit i rewolucja w dziedzinie leczenia skóry czyli urządzenie ICOONE®. Jest to opatentowana technologia, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację Roboderm®, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Zabieg ma nie tylko działanie terapeutyczne, ale pozwala się także zrelaksować. Dzięki różnym rozmiarom głowic, masaż może być wykonany na różnych obszarach ciała, a także twarzy. ICOONE®. pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Jako ciekawostkę zdradzimy Wam, że to urządzenie, które pokochała Paris Hilton ?

„W dzisiejszym świecie piękno nie jest już kwestią wieku. Kobiety i mężczyźni chcą zachować swoje piękno na przyszłość.”  – mówi założycielka TEOXANE Valérie Taupin. Patrząc na popularność medycyny estetycznej w ostatnich latach trudno się z tym nie zgodzić. TEOXANE jest jednym z najbardziej uznawanych liderów na rynku medycyny estetycznej i pielęgnacji skóry, który oferuje skuteczne i bezpieczne rozwiązania dla lekarzy na całym świecie. W portfolio producenta tworzy gama wypełniaczy tkankowych na bazie kwasu hialuronowego, opracowana i wyprodukowana w laboratoriach w Genewie, w optymalnych warunkach bezpieczeństwa i zgodnie z wysokiej jakości wymaganiami. Ta wielokrotnie nagradzana linia wypełniaczy z kwasem hialuronowym jest w 100% pochodzenia naturalnego. Produkty są biodegradowalne i wysoce biokompatybilne. Dzięki swoim właściwościom zapewniają pacjentom natychmiastowe i długotrwałe efekty.

Nowy rok w EsteticaNova!

 

 

 

 

 

 

Dr Ewa Rybicka

TEOXANE to również unikalna linia kosmetyków do pielęgnacji skóry idealnie dopasowuje się i uzupełnia profesjonalne zabiegi estetyczne. Kosmetyki zostały stworzone z wykorzystaniem doskonałości szwajcarskiej nauki. Pomagają utrzymać efekty zabiegów estetycznych, jednocześnie łagodząc skórę, a także nawilżając ją i rewitalizując. Przeciwdziałają pojawianiu się powszechnych oznak starzenia.

Wsparcie piękna od wewnątrz czyli odpowiednio opracowane formuły suplementów Medilâge, które uzupełniają zabiegi przeprowadzone w klinikach i gabinetach medycyny estetycznej. O sile Medilâge stanowi połączenie wyselekcjonowanych składników. Najważniejsze z nich pochodzą z Francji i zostały wybrane ze względu na sposób pozyskania oraz zawartość substancji aktywnych. Istotne jest także wzajemne oddziaływanie elementów, które wzmacnia ostateczny efekt. Suplementy możecie kupić
w klinice EsteticaNova.