Obniżone libido zawsze wywołuje frustrację. Problem jest duży i ma swoje poważne konsekwencje. Przede wszystkim kłótnie ze swoim partnerem, a co za tym idzie, ciężka atmosfera w domu. Dochodzi do tego złe samopoczucie i niska samoocena.

Można sobie w tym pomóc. Przedstawiamy dla kobiet suplement na podniesienie libido. Jest to Orgazmin. Poniżej przedstawiamy opis tego produktu.

Skład

Orgazmin ma idealny skład przeznaczony na libido. Składniki, które zostały dobrane przez ekspertów są najwyższej jakości.

Składniki Orgazmin to: Muira puama, cynk, L-arginina, liść Damiana, tribulus, korzeń imbiru, żeń-szeń koreański i żeń-szeń syberyjski.

Muira Puama – badania naukowe wykazały, że korzeń Muira Puama może zwiększyć przepływ krwi do regionu miednicy  i wspomagać równowagę hormonalną. Zaobserwowano także wzrost libido oraz czułości i orgazmów u kobiet.

Cynk – seksuolodzy szczególnie zalecają spożywanie ostryg ze względu na występujący w nich cynk.

L-arginina – substancją wpływającą na wzrost kobiecego libido jest arginina, która jest donatorem tlenku azotu. To on właśnie jest odpowiedzialny za narastanie podniecenia i pożądania u kobiet.

Liść Damiana – pomaga usuwać z organizmu toksyny, działa odtruwająco. Jest jednym z najbardziej cenionych afrodyzjaków, ze względu na właściwości pobudzające popęd seksualny i zwiększające ukrwienie narządów płciowych.

Tribulus – zawiera naturalne fitosterole, które przyczyniają się do regulacji poziomu hormonów: testosteronu u mężczyzn (w niektórych przypadkach nawet do 30%) hormonu folikulotropowego (FSH) i estradiolu u kobiet.

Korzeń imbiru – wzmaga pożądanie, lecz również poprawia kondycję seksualną. Co więcej, imbir w cudowny sposób pomaga również regenerować zmęczone mięśnie.

Żeń-szeń koreański – bardzo dobry afrodyzjak. Podnosi libido zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Żeń-szeń syberyjski – przeciwdziała skutkom stresu fizycznego i emocjonalnego oraz przeciwdziała zmęczeniu. Działa na potencję u obu płci.

Cena

Warto skorzystać z zakupu w tym miesiącu. Ponieważ przygotowaliśmy promocję. Koszt opakowania wynosi tylko 160 złotych – onebrandska.com/pl/kobieta/87-orgazmin.html  Porównując inne suplementy na libido, ten jest o wiele mniejszy. Pierwotna cena Orgazminu to 240 złotych.

Produkt można zamówić bezpośrednio u producenta suplementu.
Dostawa jest za darmo.

Dawkowanie

Producent informuje o regularnym stosowaniu suplementu, ponieważ szybciej można odczuć zmiany w organizmie.

Dzienna dawka to dwie kapsułki. Suplement należy popić dużą ilością wody.

Efekty

Efekty stosowania suplementu są widoczne już po tygodniu! Warto pamiętać o tym, iż istotne jest regularne zażywanie.

Efektami są przede wszystkim: podniesione libido oraz częstszy orgazm. Redukuje również zmęczenie i stres.

Zaletą jest brak skutków ubocznych.

Opinie

“Zaczęłam się nawet zastanawiać, czy ze mną wszystko jest w porządku, czy nie powinnam brać leków na obniżenie libido. Wstydziłam się bardzo, ale stwierdziłam, że trzeba coś z tym zrobić. Znalazłam stronę producenta suplementu Orgazmin. Zaryzykowałam. Kupiłam i dzięki temu mam świetny seks! Zero kłótni z narzeczonym. Seks jest teraz cudowny. Mam w końcu wymarzony a nie wymuszony orgazm. Polecam każdej dziewczynie, a przede wszystkim tym wstydliwym. Do odważnych świat należy. Polecam Orgazmin!”

– Aleksandra, 25 lat