Atrakcyjny wygląd dodaje pewności siebie i wpływa na podwyższoną samoocenę. A ponieważ wiele osób jest zdania, że jesteśmy odbierani przez otoczenie w taki sposób, w jaki odbieramy siebie, warto zawalczyć o lepszą samoocenę. Z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna, oferująca profesjonalne zabiegi przywracające atrakcyjny wygląd.

Przywróć młody wygląd

Któż z nas nie chciałby zachować wiecznej młodości? Zapomnieć o upływającym czasie i pojawiających się oznakach starzenia? Chirurgia plastyczna oferuje szereg zabiegów na twarz, dzięki którym można przywrócić młody wygląd i pozbyć się wszelkich niedoskonałości.

Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek, które zdradzają Twój wiek, wykonaj facelifting.  Choć jest to inwazyjny zabieg, daje świetne efekty. Chirurg usuwa nadmiar skóry na policzkach, korekcie podlega również skóra szyi, skroni czy czoła. Dzięki temu udaje się pozbyć zmarszczek, a jednocześnie przywrócić owal twarzy.

Dla zwolenniczek bezinwazyjnych metod, chirurgia plastyczna przygotowała coś specjalnego. To Nici Silhouette, dzięki którym można odmłodzić twarz niemal natychmiast. Zabieg nie wymaga wykonywania nacięć, a korekcja utrzymuje się przez dłuższy czas.

Oddając się w ręce specjalistów, można przejść totalną metamorfozę.

Szczupła sylwetka bez diety

Szczupła sylwetka to marzenie wielu kobiet. Nie wszystkim jednak udaje się spełnić to marzenie, korzystając z najbardziej popularnych metod. Najtrudniej jest pozbyć się nieestetycznej „oponki”, która nierzadko bywa pozostałością po ciąży.

I w tym przypadku chirurgia plastyczna ma wiele do zaoferowania. By pozbyć się zalegającego tłuszczu, można poddać się plastyce brzucha. Abdominoplastyka umożliwia redukcję nadmiaru zwiotczałej skóry. To także świetnie rozwiązanie dla kobiet, u których po ciąży doszło do rozejścia się mięśni brzucha.

Bardziej radykalną opcją jest liposukcja. Zabieg polegający na odessaniu nadmiaru tłuszczu świetnie modeluje sylwetkę. Nie jest jednak sposobem na szybkie odchudzanie, ponieważ nie zlikwiduje obwisłej skóry czy uporczywego cellulitu. Co więcej, przeznaczony jest dla osób zdrowych, które charakteryzują się prawidłową masą ciała, jednak w niektórych obszarach ciała posiadają zgromadzoną w nadmiarze tkankę tłuszczową.

Ładne piersi spod skalpela

Każda kobieta marzy o tym, by mieć kształtne i jędrne piersi. Wszak biust bywa wyznacznikiem kobiecości. Niestety nie wszystkie panie matka natura obdarzyła pięknymi piersiami. Biust bywa niekształtny, asymetryczny, zwiotczały. Zaś niektóre kobiety cierpią z powodu braku piersi, co jest następstwem mastektomii. I tutaj chirurgia plastyczna przychodzi z pomocą.

Medyczny zabieg jakim jest powiększanie piersi to sztandarowy zabieg wykonywany przez chirurgów plastycznych. Wszczepienie implantów pozwala bowiem na zwiększenie rozmiaru biustu, jego korekcję związaną z niesymetrycznością piersi czy wiotkością. Implanty to także dla wielu pań jedyna droga do przywrócenia kobiecości. Wbrew pozorom, zabieg powiększania piersi jest bezpieczny. Owszem, niekiedy może dojść do powikłań, aczkolwiek zdarzają się one bardzo rzadko.

Oddaj się w ręce specjalistów

Jeśli chcesz skorzystać z osiągnięć chirurgii plastycznej, oddaj się w ręce specjalistów. Stawiając na wieloletnie doświadczenie oraz renomę, masz pewność powodzenia zabiegów oraz ich efektów.

Bałtyckie Centrum Chirurgii Plastycznej to klinika będąca odpowiedzią na rosnące oczekiwania i wymagania pacjentów. Placówka jest dowodem na to, że chirurgia plastyczna w Kołobrzegu osiągnęła już wysoki poziom. Klinika położona jest na terenie pięciogwiazdkowego hotelu Aquarius SPA- każdy pacjent ma więc tutaj doskonałe warunki, szczególnie w okresie rekonwalescencji. Dlatego bardzo szybko wracają do pełnej sprawności, pozostając pod opieką wybitnych specjalistów.