Wśród urządzeń sprzątających jednymi z najbardziej lubianych urządzeń są odkurzacze pionowe. Opinie potencjalnych użytkowników w stu procentach potwierdzają chęć ich zakupu. Nie ma się co dziwić, bo każdy znajdzie coś dla siebie wśród wielości fantastycznych funkcji, jakimi może pochwalić się odkurzacz pionowy. Ranking atutów tych urządzeń przedstawiamy poniżej.

Ergonomia, czyli koniec ze zmęczeniem i bólem pleców

Tradycyjne odkurzacze wymuszały schylanie się w czasie pracy. Kończyło się to zwykle ogromnym zmęczeniem i dojmującym bólem pleców, który czasami utrzymywał się kilka dni. Nowoczesne odkurzacze pionowe zostały więc zaprojektowane z pełnym poszanowaniem zasad ergonomii. Ich pionowa konstrukcja umożliwia sprzątanie w pozycji stojącej, a ergonomiczny uchwyt daje możliwość łatwego i bezwysiłkowego manewrowania takim urządzeniem, jak odkurzacz pionowy. Ranking jednoznacznie potwierdza, że ta cecha urządzeń jest bardzo ceniona przez użytkowników.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy, czyli nieograniczony zasięg pracy

W czasie odkurzania tradycyjnym sprzętem trudno dotrzeć do wszystkich zakamarków mieszkania czy domu. Nieustannie trzeba przełączać kabel zasilający z gniazdka do gniazdka, a ten potrafi nieźle zaplątać się między meblami lub utrudniać poruszanie się innym domownikom. Te niedogodności mijają natychmiast, gdy w domu pojawi się odkurzacz pionowy bezprzewodowy. Urządzenie wyposażone jest w akumulator, a energia, którą można w nim zgromadzić, pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia od 20 do nawet 80 minut, w zależności od modelu odkurzacza. To wieki atut tych urządzeń sprzątających.

Możliwość sprzątania na mokro

Odkurzacz pionowy i sprzątanie na mokro to wielka zaleta. Dzięki niej można posprzątać dziesiątki metrów kwadratowych podłóg bez większego wysiłku. Urządzenia tego typu wyposażone są w dwa zbiorniki na wodę, jeden na czystą, a drugi na brudną, która zbierana jest tuż po umyciu podłogi. W czasie sprzątania można wykorzystywać detergenty, a więc w jednej chwili mieszkanie czy dom staje się czyste i pachnące.

Odkurzacz pionowy 2w1, czyli raz urządzenie podłogowe, a raz ręczne

Sprzątanie domu to nie tylko odkurzanie i mycie podłóg. To też wiele innych prac, takich jak odkurzanie mebli, lamp czy żyrandoli. Te prace można znacznie szybciej wykonać, mając odkurzacz pionowy 2w1. To urządzenie, które w jednej chwili może przeistoczyć się z odkurzacza podłogowego w miniodkurzacz ręczny. Dzięki temu z łatwością można posprzątać miejsca i przedmioty trudno dostępne.

Miniodkurzacz z pewnością docenią też właściciele samochodów, dla których posprzątanie wnętrza auta i jego bagażnika zawsze było wielkim wyzwaniem. Teraz, mając niewielki, ręczny odkurzacz, z łatwością można dotrzeć do każdego miejsca, odkurzyć fotele i tylną kanapę. Nawet sprzątanie bagażnika będzie znacznie łatwiejsze, bo można to zrobić dosłownie w dwie, trzy minuty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj