Zniszczone i osłabione włosy po zabiegach chemicznych, farbowaniu, rozjaśnianiu, pasemkach to teraz Twoje zmartwienie? A może borykasz się z suchymi strąkami, które są jak siano, łamliwe, nie chcą się układać, kruszą się i w ogóle nie da się ich okiełznać?

Zniszczone i osłabione włosy po zabiegach chemicznych, farbowaniu, rozjaśnianiu, pasemkach to teraz Twoje zmartwienie? A może borykasz się z suchymi strąkami, które są jak siano, łamliwe, nie chcą się układać, kruszą się i w ogóle nie da się ich okiełznać? Nie roń łez! Znamy na to sposób! Całkowicie naturalny i absolutnie skuteczny. Jest nim znany na całym świecie olej jojoba!

Wyjątkowy olej z zielonego krzewu

Olejek jojoba to w zasadzie płynny wosk (bowiem w niskich temperaturach może nawet zastygać), który pozyskuje się w Ameryce Środkowej. Wosk ten wytłaczany jest z nasion niezwykłego, wiecznie zielonego krzewu Simmondsia chinensis, czyli zwanej inaczej simondsii kalifornijskiej. Sam olejek nie jest jednak zielony, ale zupełnie niepozorny – przeźroczysty i bez zapachu. Będzie to miało doniosłe znaczenie dla wszystkich wrażliwych osób, które nie tolerują żadnych zapachów.

Bliźniak ludzkiego sebum

Poza tym, że olej jojoba nie ma zapachu i koloru, jest bardzo podobny do ludzkiego sebum, czyli ludzkiego olejku wytwarzanego przez ludzkie gruczoły łojowe. Przypomina go również budową. Dlatego jest dobrze tolerowany przez włosy i niemal wszystkie rodzaje skór.

Naturalny lek

Jojoba to bardzo cenny i bogaty w wartościowe elementy olejek. Zawiera bowiem nienasycone  kwasy tłuszczowe i szereg witamin. Olej jojoba jest bardzo odporny na ciepło (aż do 300 stopni Celsjusza) i na utlenianie. Dlatego będzie stanowił doskonałą termoochronę dla Twoich włosów. Ma on właściwości nawilżające i utrzymujące to nawilżenie na dłużej. Te wszystkie właściwości sprawiają, że olej jojoba jest doskonały do ochrony i pielęgnacji włosów.

Wzmocnij działanie olejku!

Jak widzisz, sam olejek to absolutnie wyjątkowa substancja. A co, gdy połączymy go z innymi wartościowymi substancjami? Otrzymamy w ten sposób doskonałe remedium na wszelkie bolączki włosów, czyli odżywkę. Olej jojoba znajduje się z wielu profesjonalnych odżywkach do włosów, bowiem już dawno jego świetne właściwości pielęgnacyjne doceniły profesjonalne marki produkujące fryzjerskie kosmetyki do włosów np. na fryzomania.pl. Te doskonałe odżywki znajdziesz w internetowym sklepie fryzjerskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj