Strona głównaModa i UrodaUrodaOsocze bogatopłytkowe HD PRP Magellan – precyzyjne działanie i doskonałe efekty!

  Osocze bogatopłytkowe HD PRP Magellan – precyzyjne działanie i doskonałe efekty!

  Osocze bogatopłytkowe wstrzykiwane w skórę, czyli mezoterapia osoczem określana jako ,,wampirzy lifting”, to zabieg który obecnie można wykonać w prawie każdej klinice medycyny estetycznej. Ostrzykiwanie osoczem zyskało popularność w błyskawicznym tempie i nie ma chyba drugiego zabiegu, który wzbudzałby równie ogromne zainteresowanie.

  Choć zasada działania osocza pozyskiwanego z krwi Pacjenta w każdym przypadku jest taka sama, to zabiegi z jego wykorzystaniem znacznie różnią się od siebie. Kluczową rozbieżność stanowi jakość pozyskanego osocza, która jest inna w zależności od wykorzystanej technologii. 

  Poprosiliśmy lekarzy z Kliniki Miracki w Warszawie o wyjaśnienie, czym różni się najnowszy system do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego Magellan i czy efekty po zabiegu HD PRP odbiegają od wcześniej stosowanych metod.

  Co wyróżnia osocze HD PRP Magellan? 

  Osocze stanowi płynne wypełnienie krwi, w której znajdują się pozostałe składniki, m.in. trombocyty, erytrocyty, leukocyty, białka oraz szczególnie wartościowe czynniki krzepnięcia, które chronią organizm zasklepiając wszelkie powstające urazy. W osoczu znajduje się cała gama wartościowych związków, które stanowią jednak tylko ok. 10% całego osocza, a pozostała część to woda. Osocze jako składnik krwi stanowi 55% jej zawartości. 

  Poddanie krwi specjalistycznemu wirowaniu pozwala na uzyskanie stężonego osocza, które zawiera trombocyty odpowiedzialne za krzepliwość, liczne czynniki wzrostu powstające w trakcie tworzenia się skrzepu, a także związki odżywcze, białka i elektrolity. Zastosowanie najnowszej technologii do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego HD PRP Magellan pozwala na uzyskanie materiału zawierającego wartości stężone w analogicznie mniejszej ilości płynu. Dzięki temu podanie niewielkiej ilości osocza wykazuje działanie wielokrotnie intensywniejsze niż w przypadku tej samej ilości osocza pozyskanego innymi metodami. Osocze krwi Magellan zawiera nawet do 2 000 000 płytek krwi w mikrolitrze. 

  Magellan PRP HD – jakie są wskazania i efekty terapii osoczem?

  Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym Magellan inicjuje procesy naprawcze, dając efekty takie jak:

  • intensywna produkcja włókien kolagenowych;
  • rewitalizacja i rozświetlanie skóry;
  • poprawa i wyrównanie kolorytu – efekt czystej, promiennej twarzy;
  • poprawa ukrwienia i dotlenienia komórek skóry;
  • wygładzenie nierówności;
  • redukcja drobnych zmarszczek;
  • wspomaganie leczenia rozstępów, cellulitu, a nawet blizn;
  • leczenie trądziku, wsparcie skóry skłonnej do infekcji;
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa;
  • wzmocnienie działania innych zabiegów, np. przy użyciu lasera.

  Kolejnym plusem osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego technologią Magellan jest jego wszechstronne zastosowanie. Regenerujące właściwości osocza wykorzystuje się:

  • w medycynie estetycznej – mezoterapia osoczem, mezoterapia skóry głowy przy problemie nadmiernego wypadania włosów; 
  • w dermatologii – wsparcie przy leczeniu zmian skórnych, trądziku, przebarwień; 
  • w ortopedii – regeneracja uszkodzeń, kontuzji, zmian reumatycznych;
  • w ginekologii – rewitalizacja okolic intymnych. 

  Jeśli interesuje Cię bezpieczny i naturalny zabieg z osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan w Klinice Miracki w Warszawie – umów się na konsultację z naszym specjalistą, który przedstawi Ci wszystkie szczegóły i ustali leczenie idealne do Twoich potrzeb.  

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,919ObserwującyObserwuj