Najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja butów Badura nawiązuje do wielkomiejskiego szyku, łącząc klasykę z obecnie proponowanymi trendami. Moda ulicy, elegancja i rock’and’roll stały się podwalinami kolekcji Badura AW 2014/15.

Najnowsze propozycje Badura to mariaż klasycznych wzorów dostępnych od lat w ofercie ze współczesnymi detalami. Projektanci marki podzielili najnowszą kolekcję na kilka linii, skierowanych do konkretnych grup klientów – dlatego w kolekcji Badura AW 2014/15 każdy znajdzie coś dla siebie.

Każda z par butów korzysta z najnowszych trendów, w żadnym stopniu nie tracąc na unikalności i komforcie noszenia. Propozycje od Badura to doskonały wybór dla kobiet pracujących, spędzających cały dzień w ruchu, dla których wygoda i styl muszą iść w parze.

By uwypuklić miejski charakter swoich jesienno-zimowych propozycji, Badura odwiedza Paryż, który został wybrany, jako tło sesji wizerunkowej dla kampanii jesień-zima 2014/15. “Styl zaczyna się od butów…” hasło, które precyzuje kierunek , w którym świadomie od kilku sezonów podąża marka zostało przełożone na język obrazu w plenerach światowej stolicy mody.

Zdjęcia: Aldona Karczmarczyk /Van Dorsen Talents, kierownictwo artystyczne : Marta Kalinowska.
Modele : Anna Maria Olbrycht i Maciej Zieliński/Rebel Models
Foto : Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Talents
Asystent  : Jacenty Karczmarczyk
Stylizacja Marta Kalinowska
Make up Kim Chincholle  / Lebigue One
Wlosy Pawel Solis /D’vision art
www.badura.pl