Piękny wygląd to pewność siebie i poczucie komfortu, jakiego każda kobieta potrzebuje na co dzień. Dlatego Soraya postanowiła stworzyć podkłady, które nie tylko pomogą nam ukryć niedoskonałości skóry i wyrównać jej koloryt, ale też zadbają o jej nawilżenie. Odkryj Soraya Make-up Aqua i pozwól się o siebie zatroszczyć.

Aby świetnie wyglądać, nie wystarczy tylko dobry makijaż. Kobieca skóra potrzebuje regularnej, dobrze dobranej pielęgnacji. Podstawowa potrzeba skóry to nawilżenie, ale przecież każda z nas oczekuje znacznie więcej! Idealne wygładzenie, ukrycie niedoskonałości czy zmniejszenie błyszczenia się twarzy – codzienny makijaż powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb naszej skóry. W trosce o nasz wygląd i samopoczucie Soraya stworzyła nową linię podkładów.

Soraya Make-up Aqua to trzy rodzaje podkładów – wygładzające Aqua Satin, kryjące Aqua Cover i matujące Aqua Matt. Dzięki nawilżającym formułom wszystkie utrzymują świeży wygląd makijażu i przeciwdziałają pojawieniu się tzw. „efektu maski”, nie przesuszają skóry, dając poczucie komfortu i pewności siebie przez cały dzień.

soraya aqua make up packshot

Linia wygładzających podkładów Aqua Satin zawiera VitaHyal Complex, czyli połączenie witamin i kwasu hialuronowego, nawilżające skórę i dające poczucie komfortu.

Matujące podkłady z linii Aqua Matt z SilkyBlur Complex jednocześnie redukują błyszczenie się skóry i nawilżają ją, zapewniając idealny makijaż. SilkyBlur Complex łączy proteiny jedwabiu z nowoczesnym pigmentem typu blur, który odbija i rozprasza światło, dając efekt retuszu niedoskonałości.

Podkłady kryjące z linii Aqua Cover zawierają kwas hialuronowy, chroniący skórę przed przesuszeniem, wygładzający ją i zapewniający doskonałe nawilżenie.

Wybieranie podkładu w oparciu tylko i wyłącznie o koloryt naszej cery to już przeszłość. Teraz codzienny makijaż to także codzienna pielęgnacja. Dzięki nawilżającym formułom podkładów Soraya Make-up Aqua nasza skóra jest zadbana, wygląda świeżo i młodo, a my możemy czuć się piękne i pewne siebie.

Każdy z wariantów podkładu Soraya Make-up Aqua dostępny jest w 4 odcieniach: jasny beż, naturalny, ciepły beż oraz opalony. Dzięki takiej palecie kolorów podkłady doskonale nadają się także do konturowania twarzy. Wystarczy wybrać dwa odcienie i można wspaniale wymodelować rysy. Cena sugerowana produktu: 22,99 zł.

Soraya towarzyszy kobietom już od 1984 roku. Marka specjalizuje się w kosmetykach do pielęgnacji twarzy, a w jej portfolio znajdziemy również kosmetyki do ciała oraz make-upy. Kosmetyki Soraya to połączenie zrozumienia potrzeb kobiecej skóry i zaawansowanych rozwiązań, bezpieczeństwa i skuteczności działania.