Żyjemy w czasach, w których wygląd jest niesamowicie ważny. W których wizerunek często jest dopełnieniem życia zawodowego. Ale żyjemy także w czasach, w których czas jest ważny, czas to pieniądz i chcielibyśmy go zaoszczędzić. Dlatego warto zainwestować w dobre, profesjonalne i trwałe zabiegi typu makijaż permanentny , depilacja laserowa , czy inne zabiegi kosmetyczne Wrocław.

Jakie są zalety makijażu permanentnego?

Główną zalety makijażu trwałego jest (w odróżnieniu od makijażu tradycyjnego) duża oszczędność czasu. Mając stały makijaż, oszczędzacie co najmniej kilkadziesiąt minut dzienne! Który to czas możecie przeznaczyć na przykład na spokojne wypicie kawy i zrobienie planu dnia.

Poza tym makijaż permanentny Wrocław idealnie wyrównuje kontury brwi, co bardzo cenią sobie klientki. Ponadto kreski na powiekach pięknie otwierają oko, a rzęsy wydają się gęstsze.

No i oczywiście wygoda oraz komfort. Taki makijaż nie rozpływa się na przykład pod wpływem deszczu. Za to podkreśla naturalną urodę. Do wykonania makijażu kosmetyczka używa naturalnych pigmentów.

Poza tym – trwałość. W porównaniu z makijażem tradycyjnym trwałe efektu makijażu permanentnego utrzymują się na długie lata.

Makijaż permanentny to też nowoczesność i profesjonalizm. To po prostu makijaż XXI wieku. Wieku, w którym chcemy wyglądać na co dzień jak milion dolarów. Bo jesteśmy tego warte.

Nie tylko makijaż permanentny

A oto inne zabiegi kosmetyczne, które znajdziecie w ofercie salonu kosmetycznego:

  • Fotoodmładzanie – przywraca skórze młody i promienny wygląd dzięki regeneracji naskórka z wykorzystaniem światła, którego emisja redukuje zmarszczki, rumień, rozszerzone pory, przebarwienia czy pęknięty naskórek.
  • Korekta nosa – o pięknym nosie marzą niejedna klientka czy klient. Przy użyciu kwasu hialuronowego mającego postać krystalicznego, plastycznego i elastycznego żelu można wymodelować nos, nie ingerując operacyjnie w ciało.
  • Wypełnianie zmarszczek – oczywiście kwasem hialuronowym. Który przywraca skórze jędrność i elastyczność. Odbudowuje jej naturalną sprężystość. Który wstrzyknięty do skóry doskonale uzupełnia jej niedobór, przywracając nawilżenie, wypełniając zmarszczki i przywracając owal twarzy.
  • Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych – kwas hialuronowy i tutaj znajduje zastosowanie. Stymulujący produkcję włókien kolagenowych i chroniący skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników kwas jest wstrzykiwany w skórę. Bruzdy nosowo-wargowe ulegają znacznemu spłyceniu.
  • Powiększanie ust – oto kolejna oferta z cyklu zabiegi kosmetyczne. Czyli jeden z najpopularniejszych zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, który wstrzyknięty w okolice ust świetnie wypełnia i nawilża wargi, nadając im zmysłowy wygląd.
  • Depilacja laserowa Wrocław –zabieg z użyciem energii emitowanej przez laser diodowy, pochłanianej przez melaninę zawartą we włosie. Zabieg wykorzystujący zjawisko selektywnej fototermolizy, polegającej na przepalaniu włosa poprzez podgrzewanie go do około 70 stopni w celu uszkodzenia jego macierzy. Efekt depilacji laserowej utrzymuje się do 7 lat. Depilacja laserowa to depilacja stawiająca na trwałość efektów oraz na bezpieczeństwo.