Odzież uliczna to jeden z najlepszych i najprostszych sposobów na wyrażanie własnych, często odważnych, a zarazem oryginalnych przekonań. Tego rodzaju ubrania charakteryzują się przede wszystkim nadrukami, które przedstawiają zarówno wymowne hasła, jak i obrazy zgodne z popieraną przez noszącego ideologią. Jednym z liderów odzieży ulicznej jest marka Pitbull West Coast, której kolekcje są znane i chętnie noszone na całym świecie.

Czym charakteryzuje się streetwear? 

Trudno jest jednoznacznie określić, czym tak naprawdę jest nurt streetwear. Przez wiele lat na świecie panowało przeświadczenie, że jest to tylko styl ubierania. Aktualnie jest on już rozumiany jako zjawisko kompletne. To właśnie poprzez wizerunek pragniemy wyrażać swoje przekonania oraz poglądy, a powyższa forma sprzyja indywidualizmowi i jest o wiele bardziej ponadczasowa niż promowane przez domy mody na każdym kroku trendy. 

Geneza streetwear jest związana z nurtem lat 70. i 80., który został wylansowany przez początkujących skaterów. Obecnie jest on mocno identyfikowany z charakterystycznymi elementami garderoby hip-hopowej, dlatego dominują w nim przede wszystkim: bluza z kapturem, luźne t-shirty oraz obszerne spodnie. 

Pitbull – odzież z charakterem 

Marka Pitbull jest niekwestionowanym liderem na rynku odzieży ulicznej. Bestsellerowe produkty, dzięki którym możemy wyrazić siebie, stały się obiektem pożądania wielu fanów streetwearu. Design ubrań tej firmy jest niepowtarzalny i nie do podrobienia. Poszczególne elementy garderoby produkowane przez Pitbull West Coast charakteryzują się wysoką jakością, jest to z pewnością kolejny aspekt, który przemawia na korzyść tego brandu. Wszystkie elementy są starannie wykończone, a materiały, które wykorzystano do stworzenia m.in.: bluz, t-shirtów czy kurtek zostały wyselekcjonowane tak, aby spełniać wymagania przyszłych użytkowników. 

cross body bag man standing 24497911

Powyższy brand oferuje swoim klientom niezwykle bogaty asortyment odzieżowy, który łączy jakość oraz komfort noszenia. W asortymencie tego producenta znajdziemy praktycznie wszystkie elementy odzieży w opcjach uniwersalnych oraz dedykowanych poszczególnym porom roku. Firma zajmuje się także dystrybucją różnego rodzaju akcesoriów – plecaków, pasków, toreb czy czapek. 

Warto dodać, że marka Pitbull West Coast jest zaangażowana w promocję oraz sponsoring sztuk walki. Szczególnie mocno wspiera zarówno polską, jak i europejską scenę MMA. W związku z tym wypuściła na rynek dedykowaną linię koszulek dla zawodników występujących na KSW 29, którzy byli związani z Pitbull West Coast Team. 

Dla kogo streetwear? 

Streetwear to styl ubioru, z którego mogą korzystać kobiety, mężczyźni, młodsi i starsi, a także sportowcy. Zdecydowana większość firm zajmujących się produkcją tego rodzaju odzieży stawia na uniwersalność, dlatego każdy, niezależnie od wieku oraz płci znajdzie coś dla siebie. Dostępne na rynku kolekcje marki Pitbull zostały zaprojektowane z myślą o spełnianiu potrzeb osób aktywnych, które odwołują się do konkretnych postaw oraz wartości. 

Jakie obuwie pasuje do mody ulicznej? 

Stylizacje w stylu mody ulicznej powinny stawiać przede wszystkim na wygodę oraz dobry wygląd. Wybierając zatem odpowiednie obuwie, które będzie pasować do naszego stroju, powinniśmy postawić na komfort oraz wysoką jakość, a także nietuzinkowość. Okazuje się, że w tym przypadku idealnie sprawdzą się markowe sneakersy, które jak się okazuje, są najczęściej wybieranym typem obuwia przy tego typu stylizacjach. 

Jeżeli cenisz sobie wygodę i wysoką jakość z pewnością będziesz zadowolony z produktów marki Pitbull. Są one dostępne zarówno w ich własnych sklepach stacjonarnych oraz internetowym, jak i sieciówkach z klasyczną odzieżą sportową. Kolekcje tej firmy to idealne rozwiązanie dla osób, które aktywnie kroczą przez życie i nie boją się nowych wyzwań.