Sezon wiosennych porządków w kobiecych szafach czas zacząć. Jednym z najważniejszych elementów garderoby są oczywiście buty. Jakie modele obuwia preferują tego roku Polki? Które zostały zdetronizowane? O tym i nie tylko w najnowszym raporcie specjalistów porównywarki cen Okazje.info.

Jak kwiecień, to czas pomyśleć o gruntownym odświeżeniu garderoby. Wie o tym płeć piękna, która już w lutym rozpoczyna wiosenne zakupy. Szczególną uwagę kobiety skupiają na butach, a eksperci porównywarki cen Okazje.info ocenili, jakie rodzaje i marki obuwia są tej wiosny najpopularniejsze.

Analizy, które przeprowadzili nasi specjaliści wskazują, że największą popularnością wśród polskich Internautek cieszą się buty sportowe, czółenka i balerinki. – Pokazuje to, że Polki cenią sobie wygodę, ale w ich garderobie nie może również zabraknąć stylowych butów na obcasie – uważa Marta Krysiak z Okazje.info.

Cena, jakość, wygląd czy marka? Sprawdzone marki mają tę przewagę, że konsumentki gotowe są zapłacić wyższą cenę, zakładając, że to inwestycja na więcej niż jeden sezon. Nie obawiają się wydać od 300 zł wzwyż na obuwie dobrej jakości. Zaufanie do marki to również poczucie bezpieczeństwa w kwestii stylu. Dotyczy to nie tylko obuwia sportowego i trampek, ale i popularnych od lat balerin i czółenek. Mniejsze znaczenie w kobiecej garderobie od kilku sezonów odgrywają mokasyny i półbuty.

Za jakie kwoty kobiety spełniają swoje obuwnicze zachcianki? Jakie są najpopularniejsze buty początku wiosennego sezonu 2014? Którzy producenci zdobyli największe zaufanie Polek? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w raporcie przygotowanym przez Okazje.info