Polskie marki cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród modnych Polek, ale podbijają także serca wielu Europejek i często trafiają do szaf Amerykanek. Dzieje się tak, dlatego że produkujemy odzież i obuwie z najlepszej jakości materiałów, wspomagamy się doświadczeniem najlepszych specjalistów oraz czerpiemy z wielowiekowej tradycji. Jednocześnie polskie produkty są sprzedawane w konkurencyjnych w stosunku do zachodnich cenach.

Wojas i polski rynek obuwniczy

Pierwszy salon obuwniczy marki Wojas powstał w 1990 roku, jednak tradycja produkcji butów w rodzinie Wojasów ma znacznie dłuższą tradycję, co sprawia, że obuwie wytwarzane przez firmę cechuje wysoka jakość i największa staranność. W podhalańskiej fabryce od pokoleń pracują te same rodziny szewskie, co gwarantuje najwyższą dokładność w czasie wykonywanych czynności. Warto zauważyć, że Wojas jest, nie bez powodu, jedną z ulubionych marek Polek i Polaków, ponieważ proponuje produkt najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Wiesław Wojas, prezes firmy, podkreśla, że polski rynek obuwniczy w niczym nie różni się od pozostałych rynków europejskich. Cechuje go może nieco większa stabilność od rynków wschodnich, ale w niczym nie ustępuje rynkom zachodnim, co  oznacza, że specjaliści pracujący dla marki Wojas robią wszystko, by odpowiedzieć na rynkowe potrzeby oraz dorównać międzynarodowym trendom. O sukcesie świadczą liczne rankingi, a także tysiące zadowolonych klientów.

buty damskie

Polskie buty na całym świecie

Sukces na polskim rynku obuwniczym zachęcił producentów marki Wojas do poszerzenia rynku zbytu i spróbowania swoich sił zagranicą. Obuwie polskiej firmy zostało docenione przede wszystkim u naszych południowych sąsiadów, dlatego w Czechach znajduje się obecnie piętnaście salonów firmowych, a na Słowacji – dziesięć. Liczba ta, w związku z dużym zainteresowaniem klientów, będzie rosła. W tym roku powstaną też dwa sklepy firmowe na terenie Rumunii. Buty marki Wojas są sprzedawane także w krajach Europy Zachodniej i Wschodniej, jednak nie doczekały się jeszcze swoich salonów. Polskie marki są doceniane poza granicami Polski, dlatego otworzenie nowych sklepów pod szyldem Wojas to tylko kwestia czasu. Prezes firmy planuje także rozpoczęcie sprzedaży internetowej skierowanej właśnie na rynki zagraniczne, co pozwoli zwiększyć dystrybucję produktu, a jednocześnie umożliwi poznanie trendów panujących w poszczególnych krajach.

Tegoroczne propozycje na jesień i zimę

Wielkimi krokami zbliża się jesień, dlatego warto przyjrzeć się najnowszej ofercie Wojasa, który przygotował jesienne i zimowe propozycje dla najbardziej wymagających pań. Na szczególną uwagę zasługują wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej baleriny, w których łatwo przejdziemy przez najbardziej kolorową wśród pór roku. Baleriny zostały wykonane z najlepszych materiałów, a poza tym są odpowiednio wyprofilowane, dlatego chodzenie w nich to prawdziwa przyjemność. Warto przyjrzeć się także nowym wzorom czółenek i zainteresować się kozakami damskimi, które sprawdzą się zarówno późną jesienią, jak i zimą. W ofercie marki znajduje się wiele modeli, dlatego każda z pań znajdzie coś dla siebie. Tak wiec jeśli chcesz znaleźć dobre buty – sklep wojas.pl z pewnością spełni Twoje wymagania.

Wygodne zakupy online

Jesteśmy coraz bardziej zapracowane i mamy mniej czasu na odpoczynek, drobne przyjemności i zakupy, dlatego popularność zakupów rośnie z roku na roku. Wojas wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnych kobiet, prowadząc także sprzedaż online. W sklepie internetowym możemy kupić modele z najnowszych kolekcji oraz te z poprzednich sezonów. Warto tu zaglądać, ponieważ zdarzają się naprawdę atrakcyjne akcje promocyjne na buty damskie, dzięki którym uda nam się zaoszczędzić. Ponadto mamy możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej dla nas dostawy kupionych produktów, a ewentualna wymiana albo reklamacja towaru są dziecinnie proste, co sprawia, że zakupy online są łatwe, przyjemne i bezpieczne.

Śledząc nowinki modowe i ubierając się, warto wspierać polskie marki, ponieważ nasze produkty są naprawdę dobrej jakości i w niczym nie odbiegają najpopularniejszym zagranicznym markom. Ponadto rodzime firmy proponują odzież i obuwie we wciąż konkurencyjnych cenach. Przygotowując się do jesieni i wybierając nowe baleriny, powinniśmy koniecznie zapoznać się z modelami, które proponuje w tym sezonie Wojas. Bez wątpienia znajdziemy coś dla siebie i pozwolimy tej marce stale się rozwijać i dbać o komfort naszego chodzenia, przy jednoczesnym podążaniu za trendami modowymi.