Dom to nasz azyl i miejsce, do którego z przyjemnością powinniśmy wracać. Nie inaczej jest z naszą sypialnią – to tam odpoczywamy i ładujemy akumulatory po trudach codzienności. To zatem świetna baza do kolejnych zmian na lepsze! Stwórzmy z sypialni nie tylko błogi zakątek do spania, lecz również stylowe i klimatyczne wnętrze. Jak zrobić to za pomocą pościeli 3D? Podpowiadamy!

Jakie plusy ma pościel 3D i czym się charakteryzuje?

Nie da się ukryć, że jak wiele osób, tak wiele gustów i upodobań. Powiedzenie to tyczy się nie tylko mody i filmów czy gatunków muzycznych, lecz również aranżacji wnętrz. Każdy z nas ma mniej lub bardziej określone preferencje, jaki wystrój wywołuje pozytywne emocje, jaki kojarzy się najlepiej i w którym najbardziej lubimy odpoczywać. Ten ostatni aspekt jest szczególnie istotny, gdy rozpatrujemy sposób na ozdobienie i aranżację sypialni. Bez wątpienia kolory ścian, stylistyka mebli czy dodatków mogą się różnić, jednakże łóżko oraz pościel zawsze są podstawą. Daje to zatem doskonałe pole do popisu podczas tworzenia szybkiej, taniej oraz widocznej metamorfozy.  Hitem ostatniego sezonu jest pościel 3D, która od klasycznej pościeli bawełnianej może różnić się przede wszystkim zastosowanym materiałem oraz kluczem do całego efektu – nadrukiem. To właśnie wielkoformatowy i realistyczny wzór tworzy niepowtarzalny wygląd de facto całej przestrzeni naszego łóżka. Do stworzenia wyrazistego oraz charakterystycznego nadruku dającego efekt trójwymiaru, przysłużyła się również specjalna farba reaktywna gwarantująca moc kolorów i cieni tonalnych. W przeciwieństwie do nieco delikatniejszej pościeli bawełnianej, mamy tutaj gwarancję wyrazistości oraz żywych, nasyconych barw. Dobrej jakości pościel 3D będzie również odporna na wyższe temperatury prania oraz blaknięcie.

posciel 3d aranzacje

Połącz ulubione wzory z dobraną narzutą na łóżko i ciesz się udaną metamorfozą!

Najważniejszą z zalet omawianego rodzaju pościeli, jest bez wątpienia ogromna gama motywów, wizerunków oraz stylów do wyboru, co daje doskonałą bazę do zabaw aranżacyjnych w sypialni. Za każdym razem, gdy w środku mroźnej zimy zatęsknisz za rajskim urlopem, wybierz wakacyjny widok przedstawiający egzotyczną plażę lub śródziemnomorską zatokę. Jeśli z kolei uwielbiasz tętniące życiem metropolie, stwórz w sypialni wielkomiejski klimat za pomocą motywu centrów wielkich miast nocą. Kochasz klimaty natury i rustykalne? Nic straconego! Postaw na leśny krajobraz z przyczajonymi wilkami, bądź stwórz w swojej sypialni wieczną wiosnę dzięki realistycznemu motywowi w kwiecistą łąkę. Aby całości nadać odpowiedniego charakteru, warto dobrać narzutę na łóżko, która zgra się kolorystycznie z dominującą barwą naszej pościeli. Wtedy pozostaną nam do dobrania dodatki w postaci zdjęć na ścianie, wazoników czy akcesoriów, a tanią i szybką metamorfozę mamy gwarantowaną!

Zajrzyj do sprawdzonych sklepów oraz hurtowni z pościelą bawełnianą bądź 3D i postaw na jakość

Wybierając bieliznę pościelową, warto również zwrócić uwagę na jakość i solidne wykonanie – zarówno narzuty na łóżko, jak i oczywiście naszej poszukiwanej pościeli 3D. Pozwoli to nie tylko na piękny efekt utrzymujący się przez wiele miesięcy, lecz także na ochronę przez praniem i ewentualnymi zaciągnięciami czy blaknięciem. Odtąd będziesz mogła stworzyć w swojej sypialni piękny nastrój, który przywoła takie emocje, jakie tylko zechcesz!

» Zajrzyj do FebeTrade po więcej inspiracji!