Róż i fiolet to jedne z najbardziej kobiecych odcieni. Niestety w większości przypadków te dwa kolory budzą skrajne emocje. Przez lata okryte złą sławą, pokazują nam swoje drugie oblicze. Czas zerwać z stereotypowym myśleniem, i odkryć wiele możliwości, które dają nam te cukierkowe kolory. W tym sezonie odważcie się na słodki róż i intensywny fiolet.

Wszystko zależy od tego jak będziesz je nosić. Umiejętnie zestawiony może stać się najmocniejszym elementem stylizacji. „Monochrome look” przełam intensywnymi odcieniami śliwki i różu. Zestawienie jednobarwnych ubrań z mocnym akcentem na paznokciach jest nie tylko modne w tym sezonie, ale też ożywiające. Mocna kolorystyka manicure dodaje Twojej stylizacji niebanalności i świeżego powiewu.

Podkreśl usta o ton jaśniejszym odcieniem niż manicure. Dzięki temu nadasz spójny wyraz Twojemu stylowi. Przełamuj schematy i nie bój się śmiałych połączeń kolorystycznych. Z pozoru niepasujące barwy razem wyglądają perfekcyjnie. Do śliwkowych paznokci dobierz żółty płaszcz z czerwonymi dodatkami. Jeśli jesteś zwolenniczką klasycznego stylu- różowe paznokcie będą świetnym dodatkiem do szarej oversize’owej sukienki.

Lakier do paznokci Perfect Butterfly, Pojemność: 10ml, Cena: 3,90zł, VeronaCosmetics.com

Lakier do paznokci Perfect Butterfly nadaje paznokciom intensywny kolor i połysk już przy pierwszej warstwie. Wygodny pędzelek umożliwia łatwą i szybką aplikację oraz perfekcyjnie równomierne krycie. Lakier odporny jest na uszkodzenia i ścieranie, dzięki czemu gwarantuje efekt doskonałego manicure przez wiele dni. Paleta intensywnych trzydziestu kolorów daje nieograniczoną możliwość zabawy.

Zostaw zimny i nudny sezon za sobą i przywitaj wiosnę słodkimi, intensywnymi i orzeźwiającymi barwami! Mocne kolory powinny zagościć na Twoich paznokciach już teraz. Landrynkowy róż i intensywny fiolet doskonale pasują i dopełniają twoją stylizację. Baw się formą, łącz kolory i poczuj słodycz!

Paleta 30 kolorów (15 wiosennych, 15 stonowanych) do zamówienia na www.veronacosmetics.com