Każda kobieta marzy o tym, aby dorównać aktualnemu kanonowi piękna i zachwycać urodą. Sylwetkę, mięśnie i kondycję można wypracować dzięki wysiłkowi fizycznemu i diecie. Są jednak pewne części ciała, które stanowią synonim kobiecego wdzięku, a nie da się ich zmienić samodzielnie. Należą do nich na przykład usta. Pełne, zgrabne, nawilżone wargi to niezaprzeczalny atrybut kobiecego piękna. Współcześnie każda z Pań, dzięki nowoczesnej medycynie kosmetycznej, może szybko i efektywnie poprawić kształt i wielkość swoich ust.

Zabieg powiększania ust – na czym polega?

Powiększanie ust jest aktualnie jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Procedura jest bardzo prosta – w usta wstrzykiwany jest kwas hialuronowy. Następnie lekarz specjalista wykonujący operację modeluje kształt warg, aby uzyskać pożądany wygląd i rozmiar. Cały zabieg trwa kilkanaście minut, a efekty widoczne są od razu. Kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

Efekty zabiegu

Dzięki wstrzyknięciu w usta kwasu hialuronowego można uzyskać w rezultacie efekt powiększonych, wymodelowanych warg o doskonałych proporcjach i symetrii. Zwiększona zostaje również objętość czerwieni wargowej. Poprawia się także zarys konturu ust. Kwas hialuronowy ma ponadto właściwości nawilżające.– mówi ekspert z kliniki Biogenica. Do innych zalet ostrzykiwania kwasem hialuronowym zaliczyć należy zabezpieczenie przed powstawaniem tak zwanych zmarszczek palacza, czyli bruzd pojawiających się wraz z wiekiem wokół czerwieni wargowej. Efekty wykonanej operacji utrzymują się od sześciu miesięcy do dwóch lat.

Gdzie w Poznaniu można powiększyć usta?

Zabieg powiększania ust można wykonać w wielu różnych miejscach w Poznaniu. Taką ofertę mają nawet gabinety kosmetyczne. Jednak pełne bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz maksimum satysfakcji swoim pacjentom gwarantuje Biogenica Klinika Piękna zatrudniająca lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany personel medyczny. O ich profesjonalizmie świadczą opinie zadowolonych pacjentek, które chętnie wracają do tej poznańskiej placówki.