Powiększanie ust to dziś jeden z najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez nowoczesną medycynę estetyczną. Coraz więcej kobiet marzących o pełnych i ponętnych….

Powiększanie ust to dziś jeden z najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez nowoczesną medycynę estetyczną. Coraz więcej kobiet marzących o pełnych i ponętnych ustach decyduje się na ich wypełnienie kwasem hialuronowym. Wbrew jednak pozorom, powiększanie ust Gdańsk nie jest zabiegiem skierowanym wyłącznie do kobiet o małych wargach. W jakich innych sytuacjach również warto się na niego zdecydować?

Powiększanie ust Gdańsk – na czym polega ten zabieg?

Zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu w wargi kwasu hialuronowego, naturalnej substancji występującej w organizmie człowieka. Kwas hialuronowy posiada zdolność do wiązania ze sobą cząsteczek wody znajdujących się w skórze, dzięki czemu doskonale modeluje ją, wygładza zmarszczki oraz poprawia jej naturalny koloryt. Jego wstrzyknięcie w usta pozwala na ich nawilżenie, zniwelowanie asymetryczności oraz poprawę kolorytu czerwieni warg.

Co istotne, zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia i nie wymaga rekonwalescencji. Przeprowadzany jest bowiem w znieczuleniu miejscowym, które jest niezbędne ze względu na dużą wrażliwość na ból skóry okolic ust. Za jego pomocą można uzyskać bardzo naturalne efekty, które będą idealnie dopasowane do naszych oczekiwań.

blonde 826027 1280

Powiększanie ust Gdańsk dla kobiet o małych, niesymetrycznych wargach

Symetryczne i pełne usta to nieodłączny atrybut kobiecości. Panie, które natura obdarzyła jednak zbyt wąskimi lub nierównymi ustami mogą z powiedzeniem poprawić ich wygląd decydując się na ich wymodelowanie za pomocą kwasu hialuronowego. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza z pacjentką szczegółowy wywiad, podczas którego pojawiają się m. in. pytania o oczekiwane przez nią efekty.

Lekarz na podstawie naszych odpowiedzi dopasowuje ilość kwasu hialuronowego, która zostanie podana oraz miejsce jego iniekcji. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie bardzo naturalnego efektu pełniejszych i bardziej symetrycznych ust, które jednocześnie ciągle będą doskonale współgrały z wyglądem oraz estetyką naszej twarzy.

Powiększanie ust Gdańsk dla kobiet, których usta utraciły swój naturalny koloryt

Powiększanie ust to zabieg szczególnie polecany także dla tych pań, które zauważyły, że wraz z wiekiem ich usta utraciły swoje naturalne nawilżenie oraz koloryt. Podanie kwasu hialuronowego w czerwień warg pozwala bowiem ustom odzyskać utracone nawilżenie, wygładza je oraz zmiękcza. Kwas hialuronowy wypełniając wargi przywraca im także atrakcyjny koloryt oraz pozwala cieszyć się pięknym, młodym wyglądem ust bez konieczności codziennego stosowania kosmetyków kolorowych.

Wyszukiwane hasło w sieci np. : kwas hialuronowy Gdańsk to doskonałe rozwiązanie także dla tych kobiet, które chciałyby wygładzić drobne zmarszczki mimiczne tworzące się w okolicach ust oraz zniwelować tzw. rynienkę. Jego podanie pozwala bowiem skutecznie wypełnić usta, wygładzić je oraz uwydatnić ich naturalny kontur. Efekty zabiegu są widoczne od razu po jego przeprowadzeniu i w zależności od indywidualnych predyspozycji utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy.