Szukając serwisu sprzątającego bądź gosposi, która pomoże nam uporządkować mieszkanie, być może natknąłeś się na serwis pozamiatane.pl. Jest to nowość na rynku, która bardzo szybko zdobywa kolejnych klientów. Nic dziwnego – każdemu zależy aby jego dom czy mieszkanie zostało wysprzątane przez zaufane osoby – a takie właśnie skupia ten portal. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Pozamiatane.pl – gwarancja ceny i solidności

Pozamiatane to miejsce w Internecie, gdzie można znaleźć sprawdzone, rzetelne osoby, które posprzątają nasz dom. Skupia ono grupę osób, których pracą jest porządkowanie przestrzeni zarówno mieszkalnych, jak i przeznaczonych pod działalność gospodarczą. Są oni kompleksowo sprawdzani podczas rozmowy rekrutacyjnej, dzięki czemu właściciele serwisu wiedzą, z kim współpracują. Nie spotkamy tam osób karanych czy bez odpowiedniego doświadczenia. Niezwykle korzystną sprawą jest cena – zawsze wynosi ona 30 złotych za godzinę sprzątania. Jeśli szukamy specjalisty w konkretnej dziedzinie sprzątania – nie ma problemu. Na portalu ogłaszają się na przykład osoby zajmujące się w sposób kompleksowy myciem okien, również na wysokościach. Wszyscy potencjalni pracownicy są szczegółowo opisani, w związku z czym można się o nich czegoś dowiedzieć przed ewentualnym zatrudnieniem.

Ze względu na to, że zamawia się sprzątanie na godziny, wcześniej mamy szansę porozmawiania z ekspertem ile mniej więcej będzie ono trwało. Wiadomo, że im więcej obowiązków, tym więcej pracy, jednak z serwisem Pozamiatane mamy pewność, że sprzątający wykorzystają czas cały czas rzetelnie. Szczególnie dla firm atrakcyjna jest możliwość elastycznego wybierania godzin pracy – wiadomo, że w czasie gdy sami mamy klientów chcemy mieć biuro puste, a czynności porządkowe wykonać po zamknięciu.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Twórcy Pozamiatane.pl przemyśleli bardzo dobrze sprawę związaną z płatnościami. Jak wiemy działają nie tylko dla osób prywatnych, ale i dla przedsiębiorstw, które często wybierają usługi cykliczne. Dlatego płaci się za nie online – daje to nam możliwość płacenia kiedy chcemy i gdzie chcemy. Nie musimy się martwić, że nie mamy drobnych w portfelu. Mamy również możliwość ustalenia przelewu stałego – jeżeli usługa będzie trwała przez dłuższy czas.

Osoby, które korzystają z serwisu po raz pierwszy, mogą liczyć na kod upoważniający do darmowej godziny sprzątania. Warto z niego skorzystać choćby dlatego, by przekonać się czy będziemy zadowoleni z usługi oraz sposobu działania serwisu. Jeżeli mamy jeszcze jakieś wątpliwości, to zawsze można się skontaktować z działem pomocy, który udzieli wszelkich informacji.

Podsumowując, Pozamiatane wypełniło pustą do tej pory nisze rynkową, w postaci skutecznego łączenia w jednym miejscu osób świadczących usługi sprzątania i tych, którzy ich poszukują. Zazwyczaj szukanie sprzątaczki było trochę ryzykownym zadaniem, bo nigdy nie wiedzieliśmy na kogo trafimy oraz ile zapłacimy. Zaufanie, bezpieczeństwo oraz stała cena, to mocne filary tego przedsięwzięcia.