Strona głównaŻyciePozamiatane.pl – portal w służbie czystości

  Pozamiatane.pl – portal w służbie czystości

  Szukając serwisu sprzątającego bądź gosposi, która pomoże nam uporządkować mieszkanie, być może natknąłeś się na serwis pozamiatane.pl. Jest to nowość na rynku, która bardzo szybko zdobywa kolejnych klientów. Nic dziwnego – każdemu zależy aby jego dom czy mieszkanie zostało wysprzątane przez zaufane osoby – a takie właśnie skupia ten portal. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

  Pozamiatane.pl – gwarancja ceny i solidności

  Pozamiatane to miejsce w Internecie, gdzie można znaleźć sprawdzone, rzetelne osoby, które posprzątają nasz dom. Skupia ono grupę osób, których pracą jest porządkowanie przestrzeni zarówno mieszkalnych, jak i przeznaczonych pod działalność gospodarczą. Są oni kompleksowo sprawdzani podczas rozmowy rekrutacyjnej, dzięki czemu właściciele serwisu wiedzą, z kim współpracują. Nie spotkamy tam osób karanych czy bez odpowiedniego doświadczenia. Niezwykle korzystną sprawą jest cena – zawsze wynosi ona 30 złotych za godzinę sprzątania. Jeśli szukamy specjalisty w konkretnej dziedzinie sprzątania – nie ma problemu. Na portalu ogłaszają się na przykład osoby zajmujące się w sposób kompleksowy myciem okien, również na wysokościach. Wszyscy potencjalni pracownicy są szczegółowo opisani, w związku z czym można się o nich czegoś dowiedzieć przed ewentualnym zatrudnieniem.

  Ze względu na to, że zamawia się sprzątanie na godziny, wcześniej mamy szansę porozmawiania z ekspertem ile mniej więcej będzie ono trwało. Wiadomo, że im więcej obowiązków, tym więcej pracy, jednak z serwisem Pozamiatane mamy pewność, że sprzątający wykorzystają czas cały czas rzetelnie. Szczególnie dla firm atrakcyjna jest możliwość elastycznego wybierania godzin pracy – wiadomo, że w czasie gdy sami mamy klientów chcemy mieć biuro puste, a czynności porządkowe wykonać po zamknięciu.

  Co jeszcze warto wiedzieć?

  Twórcy Pozamiatane.pl przemyśleli bardzo dobrze sprawę związaną z płatnościami. Jak wiemy działają nie tylko dla osób prywatnych, ale i dla przedsiębiorstw, które często wybierają usługi cykliczne. Dlatego płaci się za nie online – daje to nam możliwość płacenia kiedy chcemy i gdzie chcemy. Nie musimy się martwić, że nie mamy drobnych w portfelu. Mamy również możliwość ustalenia przelewu stałego – jeżeli usługa będzie trwała przez dłuższy czas.

  Osoby, które korzystają z serwisu po raz pierwszy, mogą liczyć na kod upoważniający do darmowej godziny sprzątania. Warto z niego skorzystać choćby dlatego, by przekonać się czy będziemy zadowoleni z usługi oraz sposobu działania serwisu. Jeżeli mamy jeszcze jakieś wątpliwości, to zawsze można się skontaktować z działem pomocy, który udzieli wszelkich informacji.

  Podsumowując, Pozamiatane wypełniło pustą do tej pory nisze rynkową, w postaci skutecznego łączenia w jednym miejscu osób świadczących usługi sprzątania i tych, którzy ich poszukują. Zazwyczaj szukanie sprzątaczki było trochę ryzykownym zadaniem, bo nigdy nie wiedzieliśmy na kogo trafimy oraz ile zapłacimy. Zaufanie, bezpieczeństwo oraz stała cena, to mocne filary tego przedsięwzięcia.

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,929ObserwującyObserwuj