Starzenie się skóry to złożony, stopniowo postępujący, wieloczynnikowy biologiczny proces. Upływ czasu jest u każdego człowieka widoczny w innym stopniu, co wynika z jego predyspozycji genetycznych i narażenia na pewne czynniki zewnątrzpochodne i ekspozycyjne, takie jak słońce, stres, dieta, zmiany hormonalne czy zanieczyszczenie środowiska…

Jak objawia się starzenie się skóry?

  • Skóra matowa, pozbawiona blasku
  • Nierówna tekstura, skóra szorstka w dotyku
  • Cienka skóra
  • Zmarszczki mimiczne i/lub zmarszczki
  • Zmiana konturu twarzy
  • Zmniejszona gęstość skóry
  • Przebarwienia

Warunki środowiskowe, styl życia i emocje determinują starzenie się skóry aż w 80%. Te czynniki mogą aktywować określone markery, które zmniejszają możliwość ekspresji niektórych genów, powodując w ten sposób pojawia się oznak starzenia.

Podkreśl piękno na każdym etapie życia!

Poznaj bliżej najnowszą linię do pielęgnacji domowej age element ® od marki mesoestetic ®, która stanowi rozwiązania opracowane z myślą o intensywnym i wielokierunkowym zwalczaniu głównych oznak starzenia się skóry!

Age element to rozwiązanie oparte na epigenetyce, która potrafi odwrócić skutki działania markerów, przeciwdziałając oznakom starzenia.

Co je wyróżnia? Produkty do pielęgnacji domowej można ze sobą łączyć w celu uzyskania synergicznego i komplementarnego działania. Pozwalają zwalczyć główny problem i zapobiegać lub zminimalizować inne problemy związane ze starzeniem się skóry.

antiaging brightening solutions

Działa rewitalizująco, nadaje skórze promiennego blasku, redukując oznaki zmęczenia i matowy koloryt. Wyjątkowe działanie antyoksydacyjne skutecznie neutralizuje negatywny wpływ wolnych rodników i stresu oksydacyjnego, które są jednymi z przyczyn starzenia się skóry.

W skład serii wchodzi: brightening eye contour – żel-krem do pielęgnacji skóry wokół oczu, brightening complex plus – kuracja zawierająca 15% czystej, wyizolowanej witaminy C, brightening concentrate – skoncentrowane serum rozświetlające, brightening cream o działaniu rozświetlającym i antyoksydacyjnym.

Poznaj anti-aging przyszłości zamknięty w kremach

antiaging firming solutions

Pierwsza linia liftingująca, przeznaczona do walki z wiotką skórą, pozbawioną elastyczności, ze zmienionym konturem twarzy. Stanowi alternatywę lub uzupełnienia najbardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Łączy w sobie składniki aktywne inspirowane technikami iniekcyjnymi w celu uzyskania jędrniejszej skóry, gładszych rysów i na nowo zdefiniowanego konturu twarzy.

W skład serii wchodzi: firming cream – krem ujędrniający i poprawiający owal, firming
eye contour – krem ujędrniający z efektem uniesienia górnej powieki, firming concentrate – skoncentrowane serum z efektem ujędrniającym i firming elixir – zawiera 10 g hydrolizowanego kolagenu, kwas hialuronowy i aktywne składniki antyoksydacyjne.

Poznaj anti-aging przyszłości zamknięty w kremach

antiaging anti-wrinkle solutions

Nowa koncepcja kosmetyczna mająca na celu rozluźnienie napiętych mięśnie twarzy, redukcję zmarszczek i przywrócenie jędrności skórze. Poprawia kontur, zagęszcza skórę, wzmacnia jej struktury podtrzymujące.

W skład serii wchodzi: anti-wrinkle cream – krem wygładzający skórę, eliminuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych, anti-wrinkle night cream – krem na noc o działaniu naprawczym, anti-wrinkle eye contour na zmarszczki mimiczne i inne oznaki starzenia, przeciwzmarszczkowy anti-wrinkle concentrate oraz anti-wrinkle lip and contour – formuła intensywnie usuwająca zmarszczki wokół ust.

Poznaj anti-aging przyszłości zamknięty w kremach

 

Odkryj najnowszą linię age element ® na www.mesoestetic.pl