Herbata -napój niegdyś zarezerwowany tylko dla wyższych sfer, jest dziś jednym z najpopularniejszych napojów na świecie. Uwielbiamy ją za orzeźwiający smak, który potrafi nas odprężyć, za właściwości zdrowotne, które znajdujemy w kubku z tym napojem, za różnorodność i możliwość dopasowania smaków do swojego aktualnego nastroju czy stanu zdrowia.

Możemy wybierać wśród różnych gatunków herbat: zielona, czerwona, rooibos, yerba mate, czarna, ziołowa, owocowa. Najlepszym wyborem są mieszanki tworzone przez najlepsze marki! Herbata Loyd  jest doskonale wyselekcjonowana i dopuszczona do produkcji dopiero po wielu próbach. Ta polska firma czerpała swoją wiedzę od twórców legendarnego domu herbaty Thompson Loyd&Edward, który jest obecny na rynku od 1760 roku.

Prozdrowotne właściwości herbaty.

Herbata Loyd – na zdrowie! Takim hasłem mogłaby propagować swoje produkty firma Loyd. Dzięki tej polskiej marce możemy w łatwy sposób zaopatrzyć się w napój dzięki, któremu nasza codzienność nabierze magicznego wymiaru. Wystarczy dobrać swoje ulubione smaki, a właściwie mieszanki smaków i cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem. Loyd oferuje nam znane rodzaje herbat (czarna, zielona, rooibos, yerba mate, ziołowa czy owocowa) w niestandardowych połączeniach, które nawet sceptyków przekonają do spróbowania. Sukcesywnie na rynek wprowadzane są innowacyjne produkty:

– linia herbat inspirowana darami lasu z rozgrzewającym imbirem,

– linia ziołowo-owocowa o smaku miodu manuka,

– produkty z ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate) dopełnione niestandardowymi mieszankami- aloe vera i granat, figa i grejpfrut, mięta i trawa cytrynowa czy mandarynka.

 Niedawno na półkach sklepowych pojawiły się tak zwane herbatki funkcjonalne, które są mieszankami odpowiadającymi na „apteczne” potrzeby organizmu. Linia „Recepta na…” (dobry sen, aktywne trawienie oraz zdrowe gardło) ma za zadanie wspierać nas w sferze stricte zdrowotnej. Wszystkie produkty firmy Loyd są doskonałą odpowiedzią na potrzeby konsumenckie czy to w sferze zdrowia, czy po prostu relaksu.