Projektanci Kamil Owczarek I Michał Gilbert Lach prezentują swoją najnowszą kampanię SS 2013. W roli głównej TOP modelka Magdalena Jasek.

To już trzecia kampania duetu BOHOBOCO, w której Magda Jasek wzięła udział. „Magdę odkryliśmy, gdy jako szesnastolatka zaczynała swoją karierę na łódzkim Fashion Week” – mówi jeden z projektantów BOHOBOCO Michał Gilbert Lach – „Oczarowała nas swoją urodą, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z nią.” Obecnie Magda Jasek jest bardziej znana w światowym modelingu, niż w Polsce. Tylko w tym sezonie wzięła udział w 63 pokazach, kilkunastu sesjach do najważniejszych magazynów modowych, a także została twarzą aktualnych kampanii LOUIS VUITTON i VALENTINO. Zmysłowe zdjęcia do nowej kampanii BOHOBOCO SS 2013 po raz kolejny wykonał Marcin Kempski, z którym projektanci związani są od początku swojej działalności. Obrazy stylem nawiązują do poprzednich kampanii. Królują w nich prostota i minimalizm.

Na rozdaniu nagród Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (PSC) za najlepsze zdjęcia do pełnometrażowego filmu fabularnego Magdalena Różczka urzekła wszystkich swoim wyglądem. Ubrana była w piękną, długą, czarną suknię z jedwabiu zaprojektowaną przez Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka.

Mniej zobowiązującą kreację miała na sobie Paulina Sykut w programie MUST BE THE MUSIC. Prezenterka zestawiła biały, jedwabny T-shirt z czarną, ażurową spódnicą. Stylizacje obu Pań pochodziły właśnie z najnowszej kolekcji projektantów BOHOBOCO SS 2013.

Fotograf: Marcin Kempski/ilike-photo.com
Asystent: Grzegorz Skonieczny/ilike-photo.com
Stylizacja: Michał Gilbert Lach, Kami Owczarek – duet BOHOBOCO
Make up&Włosy: Aneta Kostrzewa/ilike-photo.com
Produkcja: BOHOBOCO & Mikołaj Jaźwiecki/ilike-photo.com
Modelka: Magda Jasek/Free Models
Postprodukcja: I Like Photo Group
Backastage: I Like PhotoGroup
Film: Tymoteusz Pieszka & Michał Kluszczyński/ilike-photo.com