Jeśli (tak jak wiele z nas) uwielbiasz torebki, obok kolekcji torebek Primamoda AW 2014/15 z pewnością nie przejdziesz obojętnie. Sama możliwość wybierania spośród dziesiątek modeli to przyjemność sama w sobie, a jak już coś wybierzesz, nie rozstaniecie się aż do wiosny!Sprawdź sama, co na jesień i zimę zaproponowała marka Primamoda!

Duża pojemność…

Primamoda AW 2014/15 to nowoczesne wariacje na temat klasycznych włoskich wzorów torebek. Pierwsza grupa to pojemne torebki typów shopper i tote. Projektanci Primamoda przyciągają uwagę zastosowanymi połączeniami tekstur, w tym licowanej skóry i włosia.

Obok klasycznej czerni pojawił się beż, biel i hit sezonu – granat. Torebki wykorzystują te kolory w różnych kombinacjach – od wersji monochromatycznych, przez dwukolorowe torebki i teksturę skóry węża w wersji XXL.

…kontra rozmiar mini

Jeśli ponad pojemność i funkcjonalność torebki przedkładasz wieczorowe klasyki – małe kopertówki i listonoszki, to mamy dobrą wiadomość: modele Primamoda AW 2014/15 możesz nosić nie tylko na wielkie wyjścia. Tej jesieni i zimy do miejskich, niezobowiązujących stylizacji możesz śmiało dobrać klasyczną minitorebkę o minimalistycznym fasonie i stonowanym kolorze, udekorowaną jedynie delikatnymi frędzelkami i kontrastowym zamkiem.