Kolekcja Primamoda SS 2015 jest pełna kontrastów. Projektanci połączyli wzór wężowej skóry i inne nietypowe faktury z soczystymi kolorami: w kolekcji pojawiają się fuksja, mięta, słoneczny żółty czy klasyczny kobalt i róż. Do tego najmodniejsze modele butów we włoskim stylu – gladiatorki, monochromatyczne szpilki czy sandałki z ażurowym, skórzanym motywem. Jest w czym wybierać!

Modnie i z klasą

Hasło Elegancja w Kobiecym Wydaniu było myślą przewodnią wiosenno-letniej kolekcji Primamoda. Włoscy projektanci postawili na ciekawe połączenia faktur i kolorów, dzięki czemu kolekcja Primamoda SS 2015 zachwyca i zaskakuje. Kontrastujące ze sobą kolory, czy połączenie soczystego koloru z wężową skórą, a do tego szalenie modne frędzle – wszystko to znajdziesz w najnowszej linii torebek Primamoda!

Wiosna pełna koloru

Projektanci Primamoda, podążając śladem największych kreatorów mody, oparli najnowszą kolekcję na mocnych kolorach. Pojawił się słoneczny żółty, kobalt, róż, mięta, fuksja, czerwień czy biały, beż i czarny. To idealny sposób, by za jednym zamachem skompletować dodatki we wszystkich najmodniejszych kolorach!

Elegancja to nie tylko stonowane kolory

Kolekcja Primamoda na wiosnę i lato 2015 zaskakuje również w kwestii butów. Poza ultramodnymi gladiatorkami pojawiły się sandałki, szpilki oraz botki – i to zarówno w typowio wiosennych odcieniach, jak i zdecydowanie letnich: fuksji, mięty czy klasycznym brązie. Oczywiście jak zawsze wszystkie buty uszyto z wysokiej jakości włoskiej skóry!

Color block

Projektanci skorzystali również z trendu colorblocking – geometryczne płaszczyzny i wyraźne cięcia dodają torebkom nowoczesnego rysu, uzupełnionego wężową skórą i wspomnianymi wcześniej frędzlami. Jak zawsze masz ogromny wybór pojemności i rozmiarów – w kolekcji Primamoda SS 2015 pojawiły się zarówno małe kopertówki jak i wygodne, duże shopper bagi.

Więcej informacji www.primamoda.com.pl