Znów rozkwitły – na tkaninach, kosmetykach, ceramice, opakowaniach! Namalowane, wytłoczone czy nadrukowane. Trudno jest się odciąć od tego kwiatowego trendu, choć nie ma w nim nic odkrywczego. Wiosna po prostu nie może się obyć bez tego motywu, bo nic tak nie podkreśla obecnej pory roku jak widok ukwieconych łąk i rozkwitających drzew. Ten sezon, zarówno w modzie jak i designie, należy do drobnych polnych kwiatów, rozłożystych tropikalnych liści a także dużych roślinnych ornamentów.

Kosmetyki INGRID z elementem róży to propozycja dla zwolenniczek klasycznej elegancji, a także wielbicielek stylu boho. Jej kształt wytłoczony na kosmetykach króluje zarówno na pudrach jak i różach do policzków.

Barwy kwitnącego ogrodu stały się inspiracją codziennego makijażu. Potrzeba jedynie odrobiny fantazji, by odkryć pełną pudrowych pasteli propozycję od INGRID.

Dyskretny róż do policzków SATIN TOUCH HD Beauty Innovation doskonale podkreśli kości policzkowe i ożywi koloryt skóry. Nieskazitelnie gładka cera, już po nałożeniu niewielkiej ilości kosmetyku, pozwoli wydobyć naturalne piękno i nada uroczych rumieńców. Uwodzicielskie i pełne romantyzmu spojrzenie, uzyskamy dzięki cieniom do powiek EGOIST w barwach wiosennych kwiatów tj.: fiołek, hiacynt, malwa czy niezapominajka.

Już niewielka ilość pudru brązującego z serii HD Beauty Innovation podkreśli rysy twarzy, a także nada skórze delikatnej opalenizny. Dopełnieniem makijażu w promieniach słonecznych będzie puder rozświetlający HD Beauty Innovation. Połyskujące drobinki, subtelnie rozświetlą twarz, optycznie wygładzając zmarszczki i ożywiając cerę.

Do wykonania makijażu użyj:
INGRID SATIN TOUCH HD Beauty Innovation nr 11,
sugerowana cena: 8,99zł
INGRID EGOIST nr 6,10,16,
sugerowana cena: 6,99zł
INGRID Puder brązujący HD Beauty Innovation ,
sugerowana cena: 15,29zł
INGRID Puder rozświetlający HD Beauty Innovation,
sugerowana cena: 13,90zł

primavera v2