Na rynek polski właśnie wchodzi odnowiona i poszerzona seria ekskluzywnych kosmetyków Princess Skincare firmy Croma – jednego z większych producentów kwasu hialuronowego w Europie. Nowa linia została przedstawiona na corocznym kongresie IMCAS w Paryżu. Czarno-biały design odzwierciedla ponadczasową elegancję i ekskluzywny wizerunek marki Princess Skincare, wzbogaconej o pięć nowych produktów.

Croma stworzyła serię luksusowych kosmetyków do pielęgnacji całego ciała o nazwie Princess Skincare True Hyaluron® dla osób, którym zależy na efektywnej pielęgnacji i podkreśleniu naturalnego piękna. W ofercie jest pięć nowych produktów: odmładzający krem na dzień, regenerujący krem na noc, serum wygładzające na okolice oczu, serum naprawcze z cynkiem i ujędrniający balsam do ciała.

Dotychczasowe produkty dostępne w ramach gamy kosmetyków przekształciły się w linię Intense. Są to dwa rodzaje maseczek włókninowych, z kwasem hialuronowym oraz z zieloną herbatą, a także trzy lekkie bazy pod makijaż: nawilżający żel do codziennej pielęgnacji, odżywcze serum anti-ageing oraz koncentrat kojący i regenerujący skórę.

Agnieszka Szulim, która miała już przyjemność korzystania z linii Intense, przyznaje: – W kosmetykach Princess Skincare ważne jest dla mnie nie tylko to, że świetnie wpływają na moją cerę, ale także to, że są testowane dermatologicznie, nie zawierają konserwantów i parabenów oraz nie były testowane na zwierzętach.

Dzięki bogatym recepturom preparaty zapewniają optymalne nawilżenie i regenerację skóry, wygładzenie zmarszczek i nierówności. Charakteryzują się wysoką zawartością kwasu hialuronowego, pozyskiwanego metodą biofermentacji. Ta nowoczesna technologia jest wykorzystywana w produkcji wszystkich produktów z gamy Princess. Preparaty są odpowiednie dla wszystkich typów skóry, w tym wrażliwej. Kosmetyki można zakupić poprzez formularz na stronie dystrybutora www.croma.pl oraz w wybranych gabinetach (m. in. www.princessacademy.pl).