Farby do włosów, barwniki, ukrywanie siwizny pod czapką, wypróbowano już chyba wszystkie możliwe środki do zamaskowania siwych włosów u mężczyzn. Ten swoisty defekt, zwłaszcza po przekroczeniu 40 roku życia, odbiera wielu panom entuzjazm i przyjemność z własnego wyglądu. Istnieje jednak preparat odsiwiający włosy, który potrafi przywrócić posiadaczowi pierwotny kolor w sposób całkowicie naturalny. Jest nim GR-7 Professional.

Do walki z siwizną wykorzystaj biologię – czyli jak działa GR-7 Professional

Wcześniej wspomniane półśrodki do walki z siwymi włosami działają powierzchownie, ich celem jest przykrycie białych kosmków, a nie ich całkowite wyeliminowanie. Kluczem do zrozumienia, dlaczego siwiejemy, są proste prawidła natury. Za intensywność barwy włosa odpowiada melanina, zawarta w jego podstawie. Z wiekiem każdy człowiek zmniejsza częstotliwość jej produkcji, przez co intensywność barwy włosa maleje.

Twórcy preparatu GR-7 Professional wymyślili zatem, że jeśli proces produkcji melaniny naturalnie słabnie, to być może, dozując odpowiednią mieszankę ziół, można to odwrócić. Preparat GR-7 składający się między innymi z korzenia łopianu, ma zdolność przenikania przez tkankę skóry i stymulowania produkcji melaniny wewnątrz włosa. Jak nie trudno się domyślić większa ilość melaniny intensyfikuje efekt kolorystyczny i wcześniej siwe włosy, ponownie mają swój początkowy odcień.

Jak wygląda stosowanie preparatu GR-7 Professional w praktyce?

Jeśli już sięgniesz po ten skuteczny preparat odsiwiajacy, nie musisz obawiać się długiej, problematycznej i kosztownej kuracji. Gr-7 Professional dystrybuowany jest w 125 ml opakowaniach. Należy nakładać go na głowę dwa razy w tygodniu przez pierwszy miesiąc stosowania. Ważne, aby preparat rozprowadzony był po powierzchni głowy, a nie po włosach, gdyż nie zajdzie wchłanianie i kuracja nie będzie efektywna.

przyklad

Na zdjęciu efekt stosowania preparat dostępnego na www.gr-7.eu

 

Co najważniejsze, stosowanie preparatu GR-7 Professional daje szybkie i widoczne efekty już po tygodniu. Siwe włosy stopniowo zanikają kosztem naturalnego koloru. Pierwsza faza przywrócenia barwy włosa trwa do miesiąca. Zadowalające wyniki kuracji GR-7 Professional są indywidualnie dla każdego użytkownika. Wiele zależy bowiem od grubości skóry na głowie, grubości włosa oraz naturalnej barwy włosa.

Za produkcję melaniny odpowiada także nasza ogólna kondycja fizyczna. W trakcie kuracji GR-7 Professional ważne jest, aby prowadzić odpowiedni tryb życia, z wyłączeniem papierosów, alkoholu czy kawy. Efektywność stosowania preparatu odsiwiającego będzie większa, jeśli przez pierwsze kilka dni od nałożenia go na głowę, nie będziemy jej myli i suszyli.

Po miesiącu stosowania GR-7 Professional następuje faza podtrzymania. Nakładanie preparatu odsiwiającego na głowę nie musi być już tak częste i ogranicza się do trzech razy na tydzień. Najlepiej robić to na kilka godzin przed spaniem, aby przez pierwsze 12 godzin od nałożenia nie myć głowy.

butelka

Fot. Preparat do włosów firmy GR-7.