Problem z siwymi włosami rozwiązany – z GR-7 Professional wrócisz do naturalnego koloru!

Farby do włosów, barwniki, ukrywanie siwizny pod czapką, wypróbowano już chyba wszystkie możliwe środki do zamaskowania siwych włosów u mężczyzn. Ten swoisty defekt, zwłaszcza po przekroczeniu 40 roku życia, odbiera wielu panom entuzjazm i przyjemność z własnego wyglądu. Istnieje jednak preparat odsiwiający włosy, który potrafi przywrócić posiadaczowi pierwotny kolor w sposób całkowicie naturalny. Jest nim GR-7 Professional.

Do walki z siwizną wykorzystaj biologię – czyli jak działa GR-7 Professional

Wcześniej wspomniane półśrodki do walki z siwymi włosami działają powierzchownie, ich celem jest przykrycie białych kosmków, a nie ich całkowite wyeliminowanie. Kluczem do zrozumienia, dlaczego siwiejemy, są proste prawidła natury. Za intensywność barwy włosa odpowiada melanina, zawarta w jego podstawie. Z wiekiem każdy człowiek zmniejsza częstotliwość jej produkcji, przez co intensywność barwy włosa maleje.

Twórcy preparatu GR-7 Professional wymyślili zatem, że jeśli proces produkcji melaniny naturalnie słabnie, to być może, dozując odpowiednią mieszankę ziół, można to odwrócić. Preparat GR-7 składający się między innymi z korzenia łopianu, ma zdolność przenikania przez tkankę skóry i stymulowania produkcji melaniny wewnątrz włosa. Jak nie trudno się domyślić większa ilość melaniny intensyfikuje efekt kolorystyczny i wcześniej siwe włosy, ponownie mają swój początkowy odcień.

Jak wygląda stosowanie preparatu GR-7 Professional w praktyce?

Jeśli już sięgniesz po ten skuteczny preparat odsiwiajacy, nie musisz obawiać się długiej, problematycznej i kosztownej kuracji. Gr-7 Professional dystrybuowany jest w 125 ml opakowaniach. Należy nakładać go na głowę dwa razy w tygodniu przez pierwszy miesiąc stosowania. Ważne, aby preparat rozprowadzony był po powierzchni głowy, a nie po włosach, gdyż nie zajdzie wchłanianie i kuracja nie będzie efektywna.

Problem z siwymi włosami rozwiązany – z GR-7 Professional wrócisz do naturalnego koloru!

Na zdjęciu efekt stosowania preparat dostępnego na www.gr-7.eu

 

Co najważniejsze, stosowanie preparatu GR-7 Professional daje szybkie i widoczne efekty już po tygodniu. Siwe włosy stopniowo zanikają kosztem naturalnego koloru. Pierwsza faza przywrócenia barwy włosa trwa do miesiąca. Zadowalające wyniki kuracji GR-7 Professional są indywidualnie dla każdego użytkownika. Wiele zależy bowiem od grubości skóry na głowie, grubości włosa oraz naturalnej barwy włosa.

Za produkcję melaniny odpowiada także nasza ogólna kondycja fizyczna. W trakcie kuracji GR-7 Professional ważne jest, aby prowadzić odpowiedni tryb życia, z wyłączeniem papierosów, alkoholu czy kawy. Efektywność stosowania preparatu odsiwiającego będzie większa, jeśli przez pierwsze kilka dni od nałożenia go na głowę, nie będziemy jej myli i suszyli.

Po miesiącu stosowania GR-7 Professional następuje faza podtrzymania. Nakładanie preparatu odsiwiającego na głowę nie musi być już tak częste i ogranicza się do trzech razy na tydzień. Najlepiej robić to na kilka godzin przed spaniem, aby przez pierwsze 12 godzin od nałożenia nie myć głowy.

Problem z siwymi włosami rozwiązany – z GR-7 Professional wrócisz do naturalnego koloru!

Fot. Preparat do włosów firmy GR-7.