Pudrowy róż królował na wybiegach kilka sezonów temu. I wszystko świadczy o tym, że obecnie nastąpił jego wielki come back. Pastelowy róż w jesienno-zimowym wydaniu zawitał ponownie na wybiegi i mam nadzieję, że pojawi się również w Twojej garderobie. Sonia Rykiel w swojej kolekcji postawiła na kobietę w pastelowych barwach. Pudrowy róż upodobali sobie również Mulberry oraz Lanvin.

Z czym łączyć pudrowy róż?

Pudrowy róż jest bardzo uniwersalnym kolorem więc bardzo łatwo połączysz go z innymi barwami. W tym sezonie jednym z najmodniejszych połączeń będzie wersja pudrowego różu z kolorem bordowym (także bardzo modnym w tym sezonie). Pudrowy róż najczęściej kojarzony jest z romantycznymi stylizacjami. W tym sezonie złam stereotypy i połącz go z ciężkimi rockowymi dodatkami.

Pudrowy róż „kocha” koronki. Jeżeli chcesz nadać stylizacji odrobiny rockowego charakteru dołóż ciężką biżuterię. Ostrego charakteru doda również połączenie pudrowego różu z czernią. Jeżeli jesteś zwolenniczką minimalizmu polecamy płaszcze w kolorze pastelowego różu, ale koniecznie w męskim fasonie. Męski fason płaszcza także jest hitem tego sezonu.

Dla kogo pudrowy róż?

Pudrowy róż idealnie sprawdzi się zarówno u blondynek jak i brunetek. Jest to natomiast zdecydowanie zimny kolor więc największego uroku doda on paniom o typie urody „zima” i paniom o letnim typie urody.

dobor koloru do typu urody