Radiant orchid czyli odcień promiennej orchidei został wybrany kolorem roku 2014. Jeśli jesteś fanką kolorów różowych i fioletowych z pewnością pokochasz odzież i dodatki w kolorze radiant orchid. Ten kolor z pewnością pobudzi Cię do większej kreatywności w doborze stroju.

Dla kogo kolor Radiant orchid?

Kolor radiant orchid to zdecydowanie zimny odcień. Nie każda z nas będzie wyglądać w tym kolorze korzystnie. Kolor radiant orchid, który łączy w sobie odcienie fuksji, różu i fioletu sprawdzi się świetnie jeżeli masz typ urody lata lub zimy. Jeżeli zaś jesteś typem urody wiosna lub jesień możesz wybrać dodatki w kolorze radiant orchid lub części garderoby, które nie znajdują się blisko twarzy.

Jeżeli jeszcze nie wiesz jakim typem urody jesteś koniecznie to sprawdź:

www.kobietawielepiej.pl/moda-i-uroda/uroda/kolory-a-typ-urody-jak-dobrac…

Z czym łączyć kolor radiant orchid?

Kolor radiant orchid to bardzo wyrazisty kolor, który świetnie się sprawdzi w połączeniu z naturalnymi kolorami tj. beże czy szarości. Jeżeli jesteś zwolenniczką intensywniejszych zestawień możesz połączyć kolor radiant orchid z czerwienią, kolorem oliwkowym czy z głęboką zielenią. Jeżeli boisz się czy wybrane przez Ciebie połączenie kolorystyczne jest dobre, zdecyduj się wtedy na dobór kolorów z tej samej grupy kolorystycznej czyli fiolety i róże w różnych odcieniach.

Do niedawna kolor różowy nie cieszył się najlepszą reputacją. Bardzo często kolor różowy kojarzył się z nierozgarniętymi blondynkami. Ze złą opinią tego koloru światowi projektanci zaczęli walczyć już w sezonie jesienno-zimowym. W tym roku kolor radiant orchid, który jest pochodnym koloru różowego i filetowego z pewnością zawojuje świat mody tak samo mocno jak nasze garderoby.