Aby w pełni wykorzystać potencjał współczesnej technologii, tradycyjne maseczki do twarzy w płacie połączyły siły z rewolucyjnym urządzeniem – UFO mini, czyli urządzeniem do inteligentnej pielęgnacji maseczką. Dzięki jednoczesnemu działaniu technologii UFO i ulubionych koreańskich kosmetyków, tylko 90 sekund dzieli Cię od nieziemsko pięknej cery!

MASECZKI ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE DO WSZYSTKICH POTRZEB NASZEJ SKÓRY!

Dzięki linii maseczek aktywowanych przez UFO i specjalnie dobranym do nich kuracjom, które dbają o wszystkie potrzeby naszej skóry, już w kilkadziesiąt sekund możesz cieszyć się idealną cerą.

UFOmini desktopPP masks stamp 0 0 1
https://www.foreo.com/pl/ufo-mini

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE = NIEZIEMSKI EFEKT

Wydobądź ze swojej maseczki jeszcze więcej za sprawą unikalnej technologii UFO mini! Charakterystyczne pulsacje T-Sonic™, światło LED oraz rozgrzewająca termoterapia sprawiają, że UFO mini maksymalizuje działanie maseczki, aby uzyskać nieziemski efekt pielęgnacyjny.

ufoMini LS1 1 desktop 1
https://www.foreo.com/pl/ufo-mini
  • ROZGRZEWANIE

Każda kuracja z UFO mini jest jak codzienna uczta dla ciała – termoterapia delikatnie rozgrzewa skórę, aby ją zrelaksować, dogłębnie odżywić i przygotować na skuteczne wchłanianie składników aktywnych maseczki.

  • PULSACJE T-SONIC™

Za sprawą opatentowanych pulsacji T-Sonic™, kuracja z UFO przypomina niezwykły masaż twarzy, który pomaga skuteczniej wchłaniać składniki aktywne maseczki po to, aby skóra co dzień wyglądała zdrowo i promiennie.

  • KURACJA PEŁNYM WIDMEM ŚWIATŁA LED

Kuracja światłem LED wyczaruje taką cerę, o jakiej zawsze marzyłaś! UFO mini wykorzystuje działanie czerwonego, zielonego i niebieskiego światła LED znajdującego się w profesjonalnych urządzeniach do fotozabiegów w SPA, abyś w szybki i łatwy sposób mogła sama wykonać pełną pielęgnację twarzy w zaciszu swojego domu.

ufoMini LS2 1 desktop
https://www.foreo.com/pl/ufo-mini