Strona głównaUrodaPielęgnacja twarzyRewolucja wśród maseczek do twarzy

  Rewolucja wśród maseczek do twarzy

  Aby w pełni wykorzystać potencjał współczesnej technologii, tradycyjne maseczki do twarzy w płacie połączyły siły z rewolucyjnym urządzeniem – UFO mini, czyli urządzeniem do inteligentnej pielęgnacji maseczką. Dzięki jednoczesnemu działaniu technologii UFO i ulubionych koreańskich kosmetyków, tylko 90 sekund dzieli Cię od nieziemsko pięknej cery!

  MASECZKI ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE DO WSZYSTKICH POTRZEB NASZEJ SKÓRY!

  Dzięki linii maseczek aktywowanych przez UFO i specjalnie dobranym do nich kuracjom, które dbają o wszystkie potrzeby naszej skóry, już w kilkadziesiąt sekund możesz cieszyć się idealną cerą.

  UFOmini desktopPP masks stamp 0 0 1
  https://www.foreo.com/pl/ufo-mini

  NAJNOWSZE TECHNOLOGIE = NIEZIEMSKI EFEKT

  Wydobądź ze swojej maseczki jeszcze więcej za sprawą unikalnej technologii UFO mini! Charakterystyczne pulsacje T-Sonic™, światło LED oraz rozgrzewająca termoterapia sprawiają, że UFO mini maksymalizuje działanie maseczki, aby uzyskać nieziemski efekt pielęgnacyjny.

  ufoMini LS1 1 desktop 1
  https://www.foreo.com/pl/ufo-mini
  • ROZGRZEWANIE

  Każda kuracja z UFO mini jest jak codzienna uczta dla ciała – termoterapia delikatnie rozgrzewa skórę, aby ją zrelaksować, dogłębnie odżywić i przygotować na skuteczne wchłanianie składników aktywnych maseczki.

  • PULSACJE T-SONIC™

  Za sprawą opatentowanych pulsacji T-Sonic™, kuracja z UFO przypomina niezwykły masaż twarzy, który pomaga skuteczniej wchłaniać składniki aktywne maseczki po to, aby skóra co dzień wyglądała zdrowo i promiennie.

  • KURACJA PEŁNYM WIDMEM ŚWIATŁA LED

  Kuracja światłem LED wyczaruje taką cerę, o jakiej zawsze marzyłaś! UFO mini wykorzystuje działanie czerwonego, zielonego i niebieskiego światła LED znajdującego się w profesjonalnych urządzeniach do fotozabiegów w SPA, abyś w szybki i łatwy sposób mogła sama wykonać pełną pielęgnację twarzy w zaciszu swojego domu.

  ufoMini LS2 1 desktop
  https://www.foreo.com/pl/ufo-mini

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,860ObserwującyObserwuj