RHA™ Serum to specjalistyczny preparat od TEOXANE Laboratories o silnie regeneracyjnym działaniu. Serum zawiera kwas hialuronowy o innowacyjnej formule RHA™ – Resilient Hyaluronic Acid.

Duża dawka tego składnika pomaga reaktywować naturalne mechanizmy skóry umożliwiające jej głęboką regenerację: odnowę komórkową oraz przebudowę tkanki. Procesowi temu towarzyszy zwiększona ochrona antyoksydacyjna. Po 14 dniach skóra odzyskuje zdolność odbijania światła, staje się wyraźnie gładsza, ujędrniona i nawilżona. W składzie RHA™ Serum znajduje się również Novhyal G – składnik aktywny odpowiedzialny m.in. za wzmacnianie połączeń skórno-naskórkowych oraz przeciwutleniacze – neutralizujące działanie wolnych rodników. Preparat może być stosowany do codziennej pielęgnacji w ciągu dnia oraz w gabinetach – jako element profesjonalnych zabiegów estetycznych.

Kosmeceutyki uzupełniają bogatą ofertę wypełniaczy marki TEOSYAL, należącej do tego samego producenta – TEOXANE Laboratories. To w wypełniaczach po raz pierwszy zastosowano opatentowaną formułę kwasu hialuronowego RHA™, która odpowiada za intensywne nawilżenie i ujędrnienie skóry. Po nałożeniu preparatu na skórę RHA™ tworzy na niej elastyczny film przypominający „nową skórę”, a następnie – w wyniku tego procesu – specjalną siateczkę z kwasu hialuronowego, która działa odbudowująco, dostarczając w odpowiednie miejsca składniki przeciwdziałające starzeniu.

Pojemność: 30 ml. Cena: 345 zł brutto. Produkt dostępny w wybranych gabinetach oraz bezpośrednio u dystrybutora: NewDerm Sp. z o. o., newderm@newderm.pl, tel.: (22) 616-04-20. www.newderm.pl