Sally Hansen, pionier w dziedzinie pielęgnacji paznokci, już od 1958 roku dostarcza nam wysokiej jakości produktów do stylizacji i pielęgnacji. Poznajcie ofertę i tak jak my zakochajcie się w tej amerykańskiej marce!

64 kolory na każdą okazję

Paleta Sally Hansen to 64 odcienie lakierów i produktów do żelowego manicure. Znajdziesz tu zarówno klasyczne kolory, jak i efekty skopiowane wprost z wybiegów. Twoje paznokcie wymagają odżywienia? Skorzystaj z linii Complete Salon Manicure™ i połącz kolor z odżywką, utwardzaczem – oczywiście przy zachowaniu najwyższej jakości.

Odżywki na każdą okazję

Szeroka gama odżywek pozwala rozwiązać każdy paznokciowy problem. Sally Hansen ma w ofercie kuracje wzmacniające, regenerujące, odnawiające, odżywki nabłyszczające, usuwacze skórek i środki do pielęgnacji dłoni. Określ swoje potrzeby i sprawdź, które produkty Sally Hansen zaspokoją je najlepiej.

Bez narzędzi ani rusz

Sally Hansen to również konieczne do wykonania zabiegów manicure narzędzia. Marka oferuje obcinacze i cążki do skórek wykonane z nierdzewnej stali, a także niezbędne ziarnistości pilników, dzięki którym opracowanie paznokci będzie przyjemnością.

products

Kosmetyki Sally Hansen dostępne są w drogeriach Hebe.