Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe za punkt honoru obrało sobie godzenie zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Przykładem inwestycji, która doskonale wpisuje się w ten trend są segmenty powstające w gminie Lesznowola, w bliskim sąsiedztwie Piaseczna, Nowej Iwicznej i Józefosławia.

Segmenty nad jeziorem w sposób szczególny odpowiadają na specyficzne potrzeby oraz oczekiwania rodzin z dziećmi. Co je wyróżnia?

  • Malownicza lokalizacja z miejskimi wygodami

Mówi się, że warszawski Ursynów to prawie wieś… Jest tam dużo zieleni i stosunkowo luźna zabudowa, dzięki czemu wyglądając przez okna sąsiedzi nie zaglądają sobie do garnków. Mankamentem są jednak ruchliwe ulice, którymi każdego dnia przejeżdżają tysiące samochodów. Zupełnie inaczej jest w gminie Lesznowola, gdzie wokół prywatnego jeziora powstają ekskluzywne segmenty jak tu http://lakevillage.pl oraz domy jednorodzinne. Tutaj miejskie wygody stanowią zaplecze, dzięki któremu możemy się łatwo skomunikować z większymi ośrodkami miejskimi, jednocześnie ciesząc się ciszą i spokojem charakterystycznymi dla niewielkich miasteczek.

  • Dostęp do bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury

Mieszkając nad jeziorem z łatwością zapomnisz, że od punktów handlowych, szkół, przedszkoli oraz ośrodków rozrywki dla całej rodziny dzieli cię zalewie krótki spacer lub przejażdżka samochodem. To właśnie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura z bogatą ofertą opiekuńczo-wychowawczą dla najmłodszych sprawia, że coraz więcej osób porzuca życie w gwarnym mieście na rzecz założenia rodziny i życia w harmonii z naturą.

  • Możliwość aktywnego spędzania czasu na łonie natury

Już samo osiedle oferuje możliwość spędzania czasu na wolnym powietrzu, do czego zachęca bliskość jeziora otoczonego ścieżkami spacerowymi, pomostami oraz klombami. A to dopiero początek. Segmenty w sąsiedztwie Nowej Iwicznej i Piaseczna są tak blisko natury, jak to tyko możliwe. Otaczają je rozległe tereny zielone, które stwarzają niezliczone okazje do aktywnego wypoczynku. Można się wybrać na wycieczkę rowerową, spacer, jogging…

  • Bliskość Warszawy

Gmina Lesznowola jest doskonale skomunikowana nie tylko z sąsiednimi miejscowościami – Józefosławiem, Piasecznem i Nową Iwiczną – ale również z Warszawą. Podejmując decyzję o wyprowadzce nad jezioro nie musisz więc rezygnować z atrakcji, jakie do zaoferowania ma wielka metropolia. Atrakcje kulturalne, bogata oferta kulinarna, eventy muzyczne i sportowe – to wszystko masz w zasięgu ręki, podczas gdy z okien swojego nowego mieszkania obserwujesz pływające po jeziorze kaczki.

  • Możliwość skorzystania z oferty „segment pod klucz”

Oferta „pod klucz” to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które nie mogą sobie pozwolić na to, żeby remont ciągnął się w nieskończoność i pochłaniał kolejne oszczędności. Segment pod klucz to oszczędność czasu oraz pieniędzy, a także nerwów, które i tak są nadszarpnięte samą organizacją przeprowadzki.