Czym jest osławiony seksapil? Co naprawdę decyduje o jego posiadaniu? Czy można się go nauczyć? Uchylamy drzwi do tajemnicy seksapilu!

Ktoś kiedyś powiedział, że ten, kto rozwiąże jego tajemnicę zarobi miliony! Wprawdzie milionów jeszcze nie zarabiam, ale wiem, że zbliżyłam się do rozwiązania zagadki!

Co sprawia, że jedne osoby są bardziej pociągające od innych?

Odkąd seksapil wszedł na stałe do słownika ludzie poszukują jednoznacznej odpowiedzi na to, co sprawia, że jedne osoby są bardziej pociągające od innych. Seksapil przez wielu utożsamiany jest z urodą, jako gwarancją jego posiadania. Jednak znam wiele pięknie „zrobionych” kobiet, które nie wzbudzają większej sensacji, gdyż poza urodą nie przekazują większej treści.

Inni skupiają się na zachowaniu, gdzie zalotne gesty jak pochylenie głowy, czy odgarnianie włosów lub spadające ramiączko mają zapewnić zwrócenie uwagi, jednak i to bez świadomości siebie, będzie wyglądać sztucznie. Bywają też osoby, które definiują seksapil przez pryzmat cech takich jak subtelność, pewność siebie czy naturalność i tu jednak też tkwi haczyk, jak pokazać to na zewnątrz, by zapewnić sobie uwagę na dłużej?

Więc jak?

Od ponad 15 lat zajmuje się zawodowo badaniem modelu seksapilu w kobiecym i męskim wydaniu. Obserwuję zachowania zarówno kobiet jak i mężczyzn, by określić, co tak naprawdę ma wpływ na powodzenie. Wiele godzin obserwacji „zwykłych” ludzi jak również słynnych gwiazd kina uznawanych za symbole seksu. Studiowanie zachowania tzw. Naturali, czyli osób obdarzonych naturalnie zdolnością „uwodzenia”. Badanie użycia słów, magii pauzy w zdaniu, schematu zalotnych rozmów, pracy z głosem jak i określonego rodzaju poruszania się, oddechu i rodzajów spojrzenia!

Sama należę do grona, osób, które od dawna wywołują zainteresowanie wśród płci przeciwnej, a na pytanie siostry „jak ja to robię i czy mam tak zawsze, że nawet w kolejce po mięso mężczyźni zapraszają mnie na kawę” zaczęłam szukać odpowiedzi.

Jestem trenerem, więc postanowiłam stworzyć powtarzalny, model szkoleniowy, by ułatwić Ci nauczenie się seksapilu, i przekazać to, co ja od dawna wprowadzam w praktykę i co naprawdę działa.

Czy można samemu nauczyć się seksapilu od „naturali”?

Niestety nie! Problem w tym, że osoby te najczęściej nie wiedzą same jak to robią. Są świadome efektów, ale nie potrafią przekazać procesu. Twoja najatrakcyjniejsza przyjaciółka, może wprawdzie powiedzieć Ci, że jak będziesz w ten sposób odgarniać włosy lub od czasu do czasu westchniesz, to zrobisz furorę. Jednak za tymi zalotnymi gestami, kryje się o wiele więcej, czego ona nie jest świadoma.

To sprawia, że nie wystarczy skopiować zmysłowego gestu! Sama postawa ciała, czy nawet spojrzenie, nie będzie przynosiło takiego samego efektu u każdego! Musisz wziąć pod uwagę, że wszystko, co robimy ma określoną sekwencję, seksapil również. Tak jak nie da się usmażyć jajecznicy nie wyciągając jajek z lodówki, tak samo nie da się machnąć samą ręką i oczekiwać sukcesu.

Seksapil to model komunikacyjny i ogromna świadomość ciała

Seksapil to MODEL KOMUNIKACYJNY ściśle powiązany z określonymi kompetencjami. To również ogromna świadomość ciała i pracy z nim, by wywierać zamierzony efekt. Najważniejsze jednak jest to, że seksapil ściśle związany jest ze sposobem myślenia i tym samym generowaniu odpowiedniej energii, która jest siłą sprawczą atrakcyjności.

Więc jak?

Za tym jednym słowem, kryje się wiele:

S – SAMOŚWIADOMOŚĆ – czyli sposób, w jaki myślisz o sobie!

E – ENERGIA , – jaką emanujesz, która udzieli się innym nazywana często „aurą tajemniczości”.

K – KOMUNIKACJA – siła robienia wrażenia za pomocą wizerunku, słów, gestów i czytania ludzi jak otwartej książki.

S – SESKUALNOŚĆ – świadomość swojej seksualności i umiejętne jej demonstrowanie, nie tylko za pomocą wizerunku, ale również zachowania.

A – AKCEPTACJA – pełna akceptacja siebie i innych, by łatwiej budować relacje!

P- PEWNOŚĆ SIEBIE – zespół cech, które składają się na niebanalną osobowość, która jest kluczowym aspektem seksapilu.

I – INTELIGENCJA – emocjonalna, socjalna itp., która ma wpływ, na jakość relacji jak i Twoich myśli.

L – LEKKOŚĆ – w kontekście płynności w mówieniu, poruszaniu się, która ma wpływ na naturalny, atrakcyjny odbiór.

Najważniejsze jest to, że znając model, możesz się tego nauczyć. Każdy z elementów ma określony zestaw narzędzi, które pozwolą Ci szybko i skutecznie osiągnąć to, czego chcesz.

Bo przecież „seksapil to nasza broń kobieca”.
A ja wiem jak ją stosować 🙂
Zapraszam!
Magdalena Fedor-Dróżdż
www.mim-centrum.pl/seksapil/