SETA (z włoskiego „jedwab”) to nowa marka na polskim rynku. Sprawdź jakie stylizacje przygotowała marka, której nazwa nawiązuje do unikatowości, szlachetności i luksusu – zobacz kolekcję SETA AW 2014/15.

Jesienna kolekcja SETA to połączenie wyrafinowania i elegancji, najwyższej jakości i uniwersalnych krojów, przy zachowaniu zgodności z najnowszymi trendami. Wysoka jakość i precyzyjne wykończenia to znaki firmowe marki.

Osią kolekcji SETA AW 2014/15 są bez wątpienia pięknie skrojone płaszcze. Zdominowane przez czerń i beż okrycia wierzchnie idealnie komponują się z niebanalnymi kompletami bluzek i spodni/spódnic. Takie stonowane stylizacje, lekko nawiązujące do męskich garniturów, sprawdzą się jako codzienny strój do biura.

SETA AW 2014/15 to owoc pracy firmy Brilliant, a więc owoc dojrzały – Brilliant to 60 lat doświadczenia w krawiectwie. Brilliant, jako synonim jakości za rozsądną cenę, zadbał, by w marce SETA pojawiły się wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach. Co ważne, zgodnie z duchem firmy, oferta SETA to krótkie serie ubrań w komplecie rozmiarów!

SETA to marka stworzona dla kobiet spełnionych życiowo, o dużej pewności siebie, bezkompromisowych i oczekujących od życia wysokiej jakości. Stroje eleganckie, ponadczasowe, a przy tym modne – to filozofia marki.