Makijaż smoky eyes to jeden z najpopularniejszych makijaży, który z pewnością doda Ci odrobinę zmysłowości. „Przydymione” oko sprawdzi się w każdym kolorze, dlatego wieczorowe smoky eyes w ciemniejszych tonacjach wcale nie musi ustępować smoky eyes na co dzień. Jeśli zapamiętasz kilka podstawowych zasad, tego typu makijaż nie będzie miał przed tobą żadnych tajemnic.

Od kilku sezonów smoky eyes nie jest już czarny, wybieramy takie kolory, w których dobrze się czujemy i które podkreślają tęczówkę. Shiny Smoky Eyes Butterfly to kolekcja cieni, do wykonania opalizującego makijażu typu smoky, o różnym stopniu nasycenia. Połysk wraca dużymi krokami i marka Butterfly oferuje sześć zestawów kolorystycznych, które są połączeniem klasycznych kolorów z elementami „nude”. W każdej paletce znajdują się neutralne kolory, mogące stanowić bazę makijażu dziennego lub bazę pod przydymiony ciemniejszymi kolorami makijaż smoky.

Możliwość aplikacji cieni na mokro i sucho daje szeroki wachlarz możliwości. Podczas aplikacji cieni suchym pędzelkiem jesteśmy w stanie uzyskać naturalny look z delikatnie opalizującą powieką, podczas aplikacji ciemniejszych cieni na mokro, makijaż nabiera drapieżnego charakteru, idealnego na popołudniowe wyjście z przyjaciółkami bądź na randkę.

Cienie do powiek Shiny Smoky Eyes, Pojemność: 7g, Cena: 10,99zł, VeronaCosmetics.com

CIENIE DO POWIEK SHINY SMOKY EYES BUTTERFLY

Nowe cienie do powiek Shiny Smoky Eyes Butterfly to zestawy kolorystyczne na każdą okazję. Perłowe wykończenie cieni zagwarantuje wyraziste spojrzenie, a możliwość aplikacji na sucho i mokro otrzymanie makijażu o różnym stopniu nasycenia. Do cieni dołączony jest mini przewodnik do wykonania perfekcyjnego makijażu Smoky Eyes. Do wyboru 6 palet, wszystkie dostępne na www.VeronaCosmetics.com

Sposób użycia:
Nanieść na powiekę za pomocą aplikatora lub pędzelka do cieni. Cienie mogą być stosowane zarówno na sucho jak i na mokro.