Głębia oceanu, morski świat, kwiaty i gama odcieni niebieskiego – oto propozycje na wiosnę-lato od marki Simple CP.

S jak Styl

Kolekcja Ready to Wear BLUE to niezwykle stylowa zapowiedź cieplejszych dni. Dominującym kolorem kolekcji jest błękit, którego różne interpretacje zdobią całą stylową szafę Simple.

Propozycje na nadchodzący sezon zachwycają świeżością, uniwersalizmem i prostotą. W tym sezonie najważniejsza jest kobieta, która nadaje charakter noszonym rzeczom.  

I jak Inspiracje

Główną inspiracją kolekcji BLUE jest natura i jej niezwykle bogata paleta barw – głębia oceanu i piękno morskiego świata.  

M jak Materiał

Nowością kolekcji jest Tencel. Przypominająca wyglądem Denim tkanina jest niezwykle lekka i miła w dotyku. W kolekcji RTW BLUE pojawiają się również wzory zwierzęce, które są jednym z silniejszych akcentów całego sezonu wiosna/lato 2016. W wersji BLUE, print pantery przybiera nieco abstrakcyjną, wręcz malarską formę.  

P jak Prostota

Przedstawione w lookbooku sylwetki zachwycają prostotą i lekkością. Dodatkowym ich atutem jest uniwersalizm oraz łatwość w zestawianiu.

L jak Luz

Kolekcja RTW BLUE w mistrzowski sposób łączy elegancję, z której słynie Simple CP z luzem rzeczy noszonych na co dzień. Niezobowiązujący charakter stylizacji dodatkowo podkreślają trampki z białej skóry, które prostym krojom dodają lekkości.

E jak Endorfina

Myśl o nowym sezonie oraz cieplejszych dniach wywołuje u nas uśmiech na twarzy. A u Ciebie? 🙂

Kolekcja Ready To Wear BLUE 2016 jest dostępna w salonach regularnych Simple CP oraz na www.simple-cp.com

EKIPA:
Fotograf – Martyna Galla / Van Dorsen
Modelka – Asia Piwka / Model Plus
Stylizacja – Damian Adamski
Makijaż – Sylwia Rakowska / Van Dorsen
Włosy – Emil Zed / Van Dorsen
Asystent Fotografa – Zbigniew Szych