„You can have anything in life if you dress for it.” – Edith Head

Uznana amerykańska scenografka, wielokrotna laureatka Oscara, Edith Head, doskonale wie jak odpowiedni strój może odmienić człowieka oraz jak ogromny wpływ ma na jego odbiór przez otoczenie. Szczególnie istotne jest to w świecie biznesu, który ponad wszystko ceni profesjonalizm nie tylko ten związany z merytorycznym przygotowaniem, ale również z odpowiednim strojem.

Marka Simple CP od lat kojarzona jest z bezbłędną elegancją która w linii Business umiejętnie łączy klasykę z modowym sznytem, zawsze wpisując się w obowiązujące zasady stroju biurowego. W najnowszej wiosenno/letniej kolekcji nie jest inaczej. Wśród propozycji Simple znaleźć można klasyczne kroje – garnitury, koszule, garsonki oraz takie, który biznesowy dress code traktują z lekkim przymrużeniem oka. Zachowana w odcieniach bieli, szarości, błękitu oraz granatu linia przyciąga wzrok niezwykłą klasą oraz nowoczesnością. 

Nowością w kolekcji są długie marynarki oraz koszule tuniki które w nadchodzącym sezonie nosić będziemy ze spodniami cygaretkami. W kolekcji nie mogło zabraknąć również uwielbianych przez projektantów Simple CP kombinezonów, które stanowią bezbłędną alternatywę dla klasycznych garniturów

„Projektowanie linii business to ogromne wyzwanie, głównie ze względu na zasady ubioru biznesowego o których musimy pamiętać. Nie traktujemy ich jednak jako ograniczenie, a jako motywację do poszukiwań nowych niestandardowych rozwiązań. – mówi główna projektantka Simple CP Weronika Pietras – Tajemnicą naszego sukcesu jest umiejętna zabawa detalem, który biznesowym strojom nadaje nowoczesny i modowy charakter.”

Dopełnieniem kolekcji Business są dodatki – funkcjonalne torby, klasyczne czółenka i oryginalne okulary przeciwsłoneczne, które w nadchodzących miesiącach nosić będziemy zamiast biżuterii.

Kolekcja Business jest dostępna w salonach regularnych Simple CP i na www.simple-cp.com.

EKIPA:
Fotograf – Gosia Turczyńska / 76 management
Modelka – Asia Piwka / Model Plus
Stylizacja – Damian Adamski
Makijaż – Marianna Yurkiewicz
Włosy – Michał Bielecki / Warsaw Creatives
Scenografia – Marek Piotrkowski
Fotograf backstage – Luka Łukasiak