Skechers, amerykański producent butów sportowych, przedstawia najnowszą kampanię z udziałem Marceliny Zawadzkiej. Prezenterka telewizyjna po raz kolejny została ambasadorką marki na polskim rynku.

W wiosennej kampanii marka Skechers zachęca do prowadzenia aktywnego trybu życia. W cyklu advertoriali Marcelina Zawadzka, prezenterka telewizyjna, Miss Polonia 2011 i modelka, zdradza swoje sposoby na zgrabną sylwetkę i dobre samopoczucie. Zdrowe nawyki i nowe plany treningowe wprowadza pod okiem Aleksandry Żelazo – trenerki personalnej, założycielki bloga trenerka.info. Marcelina próbuje swoich sił w różnych sportach – od popularnego stepu czy drabinek po kółka gimnastyczne. Marcelina Zawadzka podkreśla, że buty marki towarzyszą jej nie tylko na siłowni, ale również na co dzień – są idealnym dopełnieniem wiosennych zestawów! Najnowsza kolekcja marki to unikalne połączenie sportowego ducha i miejskiego stylu. Znajdziemy w niej charakterystyczne printy, najmodniejsze kolory i połyskujące faktury.

Współpraca z Marceliną Zawadzką wspiera budowanie wizerunku Skechers jako marki skierowanej do młodych, aktywnych osób śledzących modowe trendy. Z kolei udział trenerki Aleksandry Żelazo wskazuje na technologiczne aspekty obuwia w kontekście uprawiania sportów i aktywnego trybu życia. Efekty sesji z udziałem gwiazdy zostaną zaprezentowane w cyklu advertoriali w mediach z segmentu moda i lifestyle. Kampania wsparta zostanie działaniami na polskim fanpage’u marki Skechers na Facebooku.

SKECHERS USA, Inc. to firma wywodząca się z Manhattan Beach w Kalifornii. Portfolio marki obejmuje sportowe buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza linią lifestyle, nawiązującą designem i kolorystyką do aktualnych modowych trendów, w kolekcjach występuje także linia performance, przeznaczona do biegania i wyczynowego uprawiania sportów. Marka skierowana jest do pozytywnie nastawionych do świata, młodych duchem entuzjastów kultury miejskiej. Skechers znany jest na całym świecie ze współpracy z gwiazdami, wśród nich m. in. Ringo Starr, Meghan Trainor oraz Demi Lovato.