Słodkie lata 50., czyli nowa kolekcja Sylwii Majdan

Sylwia Majdan w swojej najnowszej kolekcji postawiła na odświeżenie stylistyki słodkich lat 50-tych. Podkreślenie talii, wysmuklenie nóg wysokimi szpilkami i kreacje zwężające ramiona to przewodnie hasła kolekcji Sylwia Majdan SS 2015. Jeśli szukasz kreacji, w których prym wiedzie pepitka, kwiatowe printy i eleganckie fasony, wiosenno-letnia kolekcja Sylwii Majdan jest dla Ciebie!

W kolekcji pojawiły się klasyczne sukienki midi, rozkloszowane spódnice o fasonie litery A i eleganckie, proste bluzki. Projektantka podkreśliła dyskretną elegancję tych fasonów stonowaną kolorystyką: dominuje tu czerń, biel, beż, popiele i pudrowy róż.

Klasyczna baza nie oznacza, że kolekcja jest nudna. Projektantka wykorzystała klasyczne projekty w odświeżonej odsłonie, stosując asymetryczne cięcia. Do tego nie zabrakło ciekawych materiałów i nadruków – Sylwia Majdan wplotła w kolekcję wełnę, jersey i wiskozę, nie zabrakło przy tym kwiecistych nadruków, panterki i pepitki. Wszystko po to, by kolekcja Sylwia Majdan SS 2015 była jednocześnie stonowana i intrygująca!

Kolekcje Sylwii Majdan są dostępne w sklepie internetowym www.sylwiamajdan.com, a także w atelier na ulicy Wojska Polskiego 45/2 w Szczecinie.