Kobieca natura pełna jest przeciwieństw – i taka też jest kolekcja Solar AW 2014/15. Stylizacje zaproponowane przez markę Solar cechują zaskakujące formy i nietypowe zestawienia kolorystyczne. Taki mariaż obecnych trendów z ponadczasową klasyką wybitnie się udał, dzięki czemu jesienno-zimowa kolekcja powinna spodobać się każdemu!

Kolor przede wszystkim

Zabawa kolorem to główny atut tej kolekcji. Nietypowe zestawienia barw od pierwszej chwili przyciągają wzrok i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Znajdziesz tu zieleń (tak chętnie wykorzystywaną przez Céline, Jean Paul Gaultier czy Emilio Pucci), ale też niesamowity baby blue. Solar AW 2014/15 to także śmiałe łączenie chłodnych odcieni z czerwonym i pomarańczowym. Zresztą, projektanci marki zachęcają do odważnych połączeń: błękitu z miętą i żółtym czy intensywnego różu z szarością. Rzecz jasna nie zabrakło propozycji dla mniej odważnych klientek, ceniących klasykę – w kolekcji pojawiły się również biele, beże, melanż, odcienie szarości czy ponadczasowa czerń.

Zabawa formą i fakturą

Najnowsza kolekcja Solar to również zabawa formą. Cała kolekcja Solar AW 2014/15 łączy przerysowaną górę stylizacji z prostym, wąskim dołem, podkreślając sylwetkę.

Wykorzystane w kolekcji materiały również odzwierciedlają ideę kontrastów i przeciwieństw. Projektanci marki zastosowali obok siebie tkaniny strukturalne i gładkie, łączyli ciężki żakard z lekką, elastyczną tkaniną. Jednobarwne materiały przeplatają się w kolekcji jesień-zima z wzorzystymi, pokrytymi geometrycznymi deseniami bądź rozmytymi, niemal akwarelowymi printami.

Wyrazista biżuteria

Zamiłowanie do wyrazistej biżuterii leży w naszej naturze. Marka Solar zdaje sobie z tego sprawę, dlatego kolekcję uzupełnia gama biżuterii – tak oryginalnej, jak cała kolekcja. Nie brak tu oryginalnych połączeń metali, geometrycznych wzorów oraz plecionek. Taka wystawna, wyrazista biżuteria idealnie łączy się z geometrią i prostotą kolekcji Solar.

Kolekcja Solar AW 2014/15 to dowód na kunszt projektantów marki. Doskonałe materiały, intrygujące połączenia i nietypowe rozwiązania sprawiają, że kolekcja w udany sposób łączy ponadczasową elegancję z aktualnymi trendami.