Mocny akcent kolorystyczny to sposób na ożywienie jesiennej stylizacji. Bogactwo kolorów idealnych na jesień – czerwieni, błękitu i zieleni – znajdziesz w najnowszej kolekcji Solar AW 2014/15. Poznaj kolorowe oblicze jesieni!

Najbliższe miesiące upłyną nam pod pochmurnym, ciężkim niebem, w skąpanym szarością świecie. Jeśli nie godzisz się na tę ponurą wizję, skorzystaj z propozycji przedstawionych w najnowszej kolekcji marki Solar i ożyw swoją garderobę. Kolekcja jesień-zima obfituje w ubrania w kolorach nieodmiennie kojarzonych z jesienią – bordo, czerwienie czy żółty harmonijnie połączono tu z niebieskim, różowym i zielonym, tworząc niebanalne stylizacje.

Żywe akcenty powinny być wyrównane dość stonowaną bazą. Dlatego też w kolekcji nie zabrakło klasycznych kolorów – czerni, khaki i szarości. Dzięki nim kolorowe dodatki wyglądają świetnie, ale nie ciężko. Jeśli jednak brak Ci odwagi na założenie jaskraworóżowego swetra, wybierz kreacje z kolorowymi nadrukami, które również pojawiły się w najnowszej kolekcji.

Kolor niebieski to hit tego roku. Wszystkie odcienie, od pastelowego baby-blue po granatowy możesz śmiało nosić w tym sezonie. Pamiętaj jednak, że im ciemniejszy odcień niebieskiego (i towarzyszących mu kolorów), tym bardziej formalna kompozycja.