Kolekcja Solar SS 2015 opiera się na 2 nurtach – przewodnie hasła wiosenno-letniej kolekcji to kolor i geometria. Projektanci marki Solar podkreślili moc intensywnych kolorów i zestawili je z interesującymi, geometrycznymi formami. Zobacz najnowszą kolekcję Solar SS 2015!

Projektanci marki połączyli materiały o trwałej strukturze z perforacjami, skrojone z myślą o nowoczesnych kobietach. Nowatorskie połączenie materiałów uzupełniono o mocne i odważne cięcia. Minimalistyczny krój części kreacji przełamano futurystycznymi tkaninami o trójwymiarowych fakturach. Co ważne, w kolekcji Solar SS 2015 trójwymiarowe eksperymenty pojawiają się nie tylko w nadrukach t-shirtów, ale także w sukienkach wieczorowych.

Stylizacja przewiązana paskiem bądź innym materiałem to zabieg, który przewija się w całej kolekcji. Taki niebanalny zabieg projektanci Solar podpatrzyli u takich marek jak: Sportmax, Jonathan Saunders, Emporio Armani czy Barbara Bui. Dużą rolę w najnowszej kolekcji odgrywa również dżins. Kolekcja Solar SS 2015 wykorzystuje dżins jako plastyczny, wielozadaniowy materiał – zarówno w wersji total look, jak i w bardziej eleganckich kreacjach.

W kolekcji pojawiają się zarówno odcienie pastelowe i neutralne, jak i wyraziste, mocne i soczyste róże i pomarańcze, czy chłodne błękity. Rzecz jasna nie mogło przy tym zabraknąć stylizacji w nieśmiertelnym duecie czerni i bieli.

W kolekcji Solar S/S 2015 nie zabraknie także kojarzonych z marką wzorów. Sezon wiosenno-letni to prawdziwa mieszanka patternów! Obok motywów etnicznych pojawiają się malarskie printy, kwiatowe desenie oraz nawiązujące do lat 60. koła i szerokie czarno-białe pasy.