Kolekcję Solar SS 2015 można podsumować jednym zdaniem – geometryczna ekspresja stylu. Charakter najnowszej kolekcji widać zwłaszcza w zdjęciach znanego fotografa modowego, Davida Vasiljevica, który fenomenalnie wyeksponował intrygujące detale kolekcji, prezentowane przez Myrthe do Poel, jedną z top 50 modelek według models.com.

Relizacja sesji zdjęciowej była dogłębnie przemyślana. Jak podkreśla Aleksandra Danel, wiceprezes zarządu marki Solar, kluczowym zadaniem było podkreślenie formy i materiałów zastosowanych w kolekcji. Nowoczesne fasony i intensywne kolory zostały (dzięki fenomenalnym ujęciom Davida Vasiljevica) doskonale wyeksponowane. Zarówno sama kolekcja Solar SS 2015 jak i delikatna uroda Myrthe de Poel tworzą zgrany, lekki i świeży duet.

W sesji edytorialowej również postawiono na kardy z motywami geometrycznymi. Tutaj złożone z brył tła nawiązują do deseni pojawiających się w najnowszej kolekcji. Wzorzyste, wielobarwne modele kolekcji SS 2015 prezentuje tutaj zdolna Julia Banaś, wdzięcznie pozująca Małgorzacie Turczyńskiej.

www.solar-company.com.pl