Strona głównaModa i UrodaSOS dla naczyniowej skóry!

  SOS dla naczyniowej skóry!

  Rumień to jeden z najczęstszych powodów, dla których pacjenci zgłaszają się do gabinetów medycyny estetycznej. Początkowo może być widoczny jedynie po wysiłku, spożyciu ostrych i gorących potraw, zmianach temperatury. Jednak zmiany rumieniowe z czasem się utrwalają, pojawiają się widoczne naczynka, czyli teleangiektazje.

  „Leczenie rumienia laserowo można przeprowadzić już na wczesnym etapie jego występowania. Skuteczność takiego leczenia jest bardzo wysoka, a zwykle wystarcza pojedynczy zabieg. Z dostępnych metod polecam Leonardo ALT czy nasz najnowszy laser Wontech V-LASER. Oczywiście poza leczeniem laserowym, ważna jest codzienna pielęgnacja, dobrana do potrzeb wrażliwej, naczyniowej skóry oraz unikanie czynników wyzwalających rumień.” – mówi dr Ewa Rybicka, właścicielka warszawskiej kliniki Estetica Nova.

  SOS dla naczyniowej skóry!

  V-LASER

  Żeby skutecznie zamknąć naczynia na twarzy, wystarczy jeden zabieg V-LASER. Aby zamknąć rumień – maksymalnie trzy. Technologia ta polega na dostarczeniu energii cieplnej wiązki lasera w głąb skóry. W trakcie zabiegu lekarz lub kosmetolog przesuwa głowicę lasera nad jej powierzchnią. Pomiędzy skórą, a szafirowym szkiełkiem chłodzącym, nakładana jest warstwa żelu zabezpieczająca skórę pacjenta. W trakcie zabiegu wyczuwamy wyłącznie szczypanie.

  Leonardo ALT

  ALT to nic innego jak „akumulacyjny impuls światła” – to w skrócie generująca ogromną energię świetlną. Co oznacza to oznacza? Przede wszystkim bardzo szybki, skuteczny i bezbolesny zabieg. W trakcie zabiegu specjalista wykonujący zabieg przykłada do skóry kryształ głowic z odpowiednio dobranym filtrem. Podczas zabiegu jedyne co możemy poczuć to punktowe uczucie ciepła, lekkie ukłucie.

  Która metoda sprawdzi się u nas najlepiej? To już powinien ocenić specjalista. Należy jednak pamiętać, że wczesna wiosna to najlepszy czas na tego typu zabiegi, ponieważ nasza skóra nie jest narażona na silne promieniowanie słoneczne, a co za tym idzie – będzie łatwiej przechodzić rekonwalescencję.

  Dr Ewa Rybicka
  Lekarz medycyny estetycznej
  Klinika Estetica Nova
  Jana Kazimierza 32B lok U 1
  Warszawa

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,894ObserwującyObserwuj