Jeżeli w żyłach Twojego mężczyzny płynie krew z domieszką benzyny, na widok pięknych samochodów reaguje przyspieszonym biciem serca, a ryk ich mocnych silników wywołuje u niego gęsią skórkę – nie czekaj i już dziś spełnij jego motoryzacyjne marzenia, a będzie Ci wdzięczny jeszcze przez długi czas!

Dla miłośników pięknych, nowoczesnych maszyn, o jakich marzy się już we wczesnym dzieciństwie, źródłem niezapomnianych przeżyć na pewno jest jazda pojazdem, którego wartość, wyrafinowany wygląd, a przede wszystkim zawrotna moc każdego mogą przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Takie kultowe pojazdy jak Ferrari, Lamborghini, Audi R8 czy Nissan GTR to obiekty pożądania każdego prawdziwego mężczyzny. Jeżeli więc zbliża się jakaś ważna dla niego okazja, możesz podarować mu wyjątkowy prezent i spełnić jego motoryzacyjne marzenia!

Niezapomniane emocje

Niecałe 4 sekundy – to czas jaki te piekielnie szybkie samochody potrzebują aby rozpędzić się do setki! Robi wrażenie prawda? Na Twoim mężczyźnie z pewnością też zrobi tym bardziej, że to on będzie mógł zasiąść za kierownicą jednego z tych samochodów i poczuć ich moc na własnej skórze. To naprawdę niezwykłe uczucie doświadczenia niespotykanej mocy maszyny najwyższej klasy – luksus zarezerwowany do tej pory tylko dla najbogatszych, teraz jest także w zasięgu Twojej ręki!

Taka przejażdżka to nie tylko wspaniała przygoda, pełna ekstremalnych emocji, to także doskonała zabawa oraz relaks – zarówno dla ciała jak i dla duszy, bo jazda superszybkim samochodem uwalnia od stresu i napięć – to prawdziwa przyjemność, którą z pewnością doceni każdy fan motoryzacji!

Jak zamówić?

Nic prostszego! Prezent, który będzie strzałem w dziesiątkę i wywoła uśmiech na twarzy Twojego mężczyzny nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Wystarczy, że odwiedzisz stronę www.autoprezent.pl i dodasz do wirtualnego koszyka ofertę która Cię interesuje. Do wyboru są różne opcje przejazdu samochodami po torach- od jednego do kilku okrążeń, w trzech lokalizacjach w Polsce. Obdarowany ma rok czasu na wykorzystanie vouchera, dlatego może wybrać dogodny dla siebie termin realizacji. Zakup przebiega łatwo i sprawnie, a Tobie pozostaje satysfakcja z zakupu niebanalnego prezentu oraz przyjazd ze swoim partnerem w wybranym terminie na tor aby cieszyć się jego szczęściem, jakie gwarantuje, że będzie odczuwał w trakcie tej niecodziennej przejażdżki, która dostarczy mu niezapomnianych wrażeń! A może i Ty skusisz się na takie doznania? Na torze zawsze istnieje możliwość dokupienie vouchera na kolejne jazdy.