Nareszcie! Tym jednym słowem można określić zmianę, którą wprowadzą w naszą garderobę spodnie z wysokim stanem. Projektanci postanowili przywrócić do łask spodnie, które nie tylko nie skracają sylwetki, ale także wspaniale ją modelują podnosząc pośladki i ukrywając wystający brzuszek. Spodnie z wysokim stanem to nie tylko obcisłe, przylegające ściśle do nóg nogawki. To także dobrze już znane szwedy, bojówki czy boyfriendy!

Być może w tej chwili wydaje ci się, że w życiu nie zrezygnujesz z twoich najlepszych rurek z niskim stanem, ale już wkrótce sama przekonasz się, że z ulgą rzucisz je w kąt i wreszcie schylisz się bez obaw, że pokażesz więcej niż chciałaś:)

Do spodni z wysokim stanem pasują bluzki wpuszczane w środek lub body. Jeśli możesz pochwalić się szczupłym i jędrnym brzuchem – możesz pozwolić sobie na krótkie bluzki. Idealnym akcentem do takich spodni jest cienki pasek, który podkreśli talię.

Dla kogo spodnie z wysokim stanem?

Spodnie z wysokim stanem to tak naprawdę idealny fason do każdej sylwetki, musisz tylko uważać przy doborze butów. Na trampki i baleriny mogą pozwolić sobie wyłącznie bardzo szczupłe panie, jeśli masz nadprogramowe kilogramy zawsze zakładaj do nich buty na wysokich obcasach.