Salony urody stały się nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu. Z roku na rok jest ich coraz więcej i zdarza się, że na jednej ulicy można znaleźć kilka zakładów oferujących podobne usługi. Czy wiesz, jak wśród nich znaleźć miejsce, które zagwarantuje doskonałą jakość usług i sprosta najwyższym standardom obsługi?

Fryzjer w Warszawie, a może dobra kosmetyczka w Krakowie? Poznaj  największą w Polsce platformę do rezerwowania wizyt przez Internet w salonach fryzjerskich, kosmetycznych i SPA na terenie całej Polski. To najpopularniejsze miejsce tego typu w sieci, które gromadzi najwięcej salonów urody. Obecnie można liczyć je w tysiącach.

Jak znaleźć specjalistę z okolicy?

Na portalu Moment.pl ogłaszają się renomowane salony urody. Większość z tych firm to użytkownicy Versum – popularnego oprogramowania do zarządzania gabinetami fryzjerskimi, salonami urody i spa. Baza zawiera zarówno ogłoszeniodawców z największych polskich miast, jak i mniejszych miejscowości oraz wsi. Znalezienie specjalistów z okolicy jest bardzo łatwe. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę wybraną lokalizację lub kod pocztowy.

Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone w postaci czytelnej listy. Na jej szczycie znajdują się salony urody, cieszące się najlepszymi opiniami klientów – ich liczba wpisana jest tuż przy nazwie firmy, a pod nią znajdują się gwiazdki obrazujące jakość ocen. Można tam również podejrzeć zapowiedź opisu firmy oraz pierwsze pozycje z listy oferowanych usług. Dostęp do pełnej wizytówki można zyskać po kliknięciu na jej nazwę. Obejmuje ona nie tylko krótką charakterystykę działalności gabinetu kosmetycznego lub warsztatu fryzjerskiego, ale także adres, szczegółową mapkę dojazdu, pełną ofertę oraz treść komentarzy klientów.

Wiarygodne opinie, którym możesz zaufać

W Internecie bez problemu można znaleźć obszerne oceny salonów urody. Zamieszczane są one na portalach i forach, gdzie mogą pozostawiać je wszyscy chętni. Przez to trudno ocenić, który komentarz jest wart uwagi. Ogromną zaletą Moment.pl są rzetelne opinie, które znajdują się w dolnej części wizytówek firm. Mogą pozostawiać je tam tylko osoby, które wcześniej skorzystały z usług konkretnej firmy. Dzięki temu warto brać je pod uwagę w czasie wybierania specjalistów, którzy mają zatroszczyć się o nasz wygląd i komfort.

Szybka i wygodna rezerwacja w trzech prostych krokach, 24/7

1. Wybierz salon i usługę

Wpisz w wyszukiwarkę swoją lokalizację i wybierz z listy salon urody, z którego usług chcesz skorzystać. Zapoznaj się z informacjami z wizytówki i kliknij przycisk „Rezerwuj” przy wybranej usłudze.

2. Wskaż pracownika, który zrealizuje usługę oraz wybierz dogodny termin

W kolejnym kroku możesz zdecydować, który ze specjalistów z salonu urody ma zatroszczyć się o Ciebie w czasie wizyty. Jeśli nie masz swojego faworyta, możesz skorzystać z opcji „Dowolny pracownik”. Następnie zostaniesz przekierowany do terminarza, gdzie dostępne są wszystkie wolne terminy wizyt. Wybierz jeden z nich.

3. Potwierdź rezerwację

Teraz wystarczy już tylko zatwierdzić wizytę. Zrobisz to, logując się na Moment.pl. Możesz wykorzystać do tego dane do swojego konta na portalu lub połączyć je z Facebookiem. Teraz wystarczy już tylko przyjść na wizytę. W przypadku, gdy rezerwacja ma zostać odwołana lub zmieniona, wejdź w zakładkę „Moje wizyty”. Tam bardzo szybko dokonasz zmian.

Z funkcjonalności narzędzia możesz korzystać na stronie Moment.pl lub za pośrednictwem aplikacji Moment.pl, która dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS.

Nie trać czasu na wizyty w losowych salonach urody. Skorzystaj z usług najlepszych specjalistów w swojej okolicy. Wejdź na Moment.pl i przekonaj się, że jak łatwo i szybko można zarezerwować wizytę!