Każdego dnia inspirując się otaczającą nasz rzeczywistością, szukamy w aranżacji wnętrz nowych rozwiązań, które przełamią banalny charakter, pomogą nam wyrazić nas samych, stworzyć przestrzeń pełną komfortu i elegancji. Kluczowym elementem stają się oczywiście meble. To one nadają wnętrzom charakteru, kształtują przestrzeń. Ale choćby najpiękniejsze, same nie wystarczą, aby salon był przestrzenią odpowiadającą naszym potrzebom i pragnieniom. Bo oprócz wypoczynku, człowiek wpisaną ma w sobie także potrzebę rozrywki. A tę gwarantuje nam sprzęt RTV. Pytanie tylko, jaki wybrać, aby zamienił salon w przestrzeń pełną pozytywnych emocji, podkreślając jego charakter.

Nowoczesny salon wymaga nowoczesnego sprzętu

Takiego, który przeniesie nas w świat naszych fantazji. Telewizory, kina domowe, tunery, wieże, radioodtwarzacze to sprzęty, które dostarczają nam rozrywki zabierając nas w inny świat. Pomagają nam oderwać się od szarej rzeczywistości. A to, co słyszymy i oglądamy dziś staje się bardziej realne. Obraz zachwyca nas żywymi kolorami i głęboką czernią z wysokim współczynnikiem kontrastu. Staje się jaśniejszy, czystszy a trójwymiarowy efekt pozwala nam poczuć się, jakbyśmy byli w centrum wydarzeń. Podobnie jest z głosem, który zarówno w kinie domowym, czy w wieży, otacza nas niemal z każdej strony. Za plecami słyszymy szum wiatru, nad głową lecące ptaki. Siedząc we własnym salonie, czujemy się, jakbyśmy oglądali mecz na żywo, czy przedstawienie w teatrze. Poza tym są telewizory, które umożliwiają nagrywanie treści, przeglądanie Internetu na ekranie, a wejścia HDMI umożliwiają łączenie różnych urządzeń. Rozrywka osiąga więc coraz wyższy poziom.

Nowoczesność to także energooszczędność

W nowoczesność bardzo silnie wpisuje się trend oszczędzania energii. Coraz bardziej świadomie podchodzimy do tego tematu. I realizujemy go wybierając sprzęty, które są najefektywniejsze. Dbając o spadek zużycia energii, dbamy tym samym o ochronę środowiska. Dlatego też w ofercie MixMedia (http://www.mixmedia.pl/telewizory-i-rtv) znaleźć można sprzęty o niskim zużyciu energii. Są to telewizory i monitory z matrycami LED, wieże z oszczędnym trybem gotowości, czy kina domowe umożliwiające bezprzewodową transmisję technologii komunikacyjnej krótkiego zasięgu, która charakteryzuje się niezawodnością i energooszczędnością.

Sprzęt jako część aranżacji

Mówiąc o sprzęcie RTV, koncentrujemy się przede wszystkim na jego aspektach funkcjonalnych. Bo w praktyce ma służyć nam głównie do rozrywki. Z drugiej jednak strony, musimy pamiętać, że stanowi on część salonu i miło by było, gdyby pasował do reszty aranżacji wnętrza. Czy jest to trudne? Absolutnie nie. Współczesne sprzęty to szeroka gama kolorystyki, wielkości, czy kształtów. Dzięki temu sprzęt doskonale wpisze się w styl, w jakim wnętrze jest utrzymane, dopełni jego wyposażenie i podkreśli nowoczesny charakter. Doskonała technologia obrazu i dźwięku idzie w parze z walorami estetycznymi i … funkcjonalnymi. Wiszący na ścianie telewizor, czy stojący na finezyjnym stoliku, wydaje się wręcz stanowić element dekoracyjny. Wypełnia przestrzeń w sposób naturalny, daleki od nachalności, subtelny.

Odpoczynek – kropka nad i

Przysłowiową kropką nad i staje się kwestia umożliwienia nam wypoczynku, czego zresztą oczekujemy od naszego salonu. Aby sprzęt RTV spełniał tę rolę, musi przede wszystkim być prosty w obsłudze, zintegrowany, byśmy mogli łączyć jego funkcje bez wstawania z kanapy, gdy nie będziemy mieli na to ochoty. I musi być dopasowany do wielkości miejsca. Jeśli nasz salon jest niewielki, wybierzmy mniejszy telewizor, czy mniejszą liczbę głośników, które zapewnią nam komfort odbioru, a nie poczucie chaosu. Jeśli przeszkadzają nam odgłosy z zewnątrz, możemy się od nich odciąć, zakładając słuchawki i wybierając rodzaj bezprzewodowy, jeśli przewód nas denerwuje i ogranicza.

Nowoczesny salon wymaga nowoczesnych rozwiązań. I takie właśnie naleźć można w www.mixmedia.pl. Stawiamy na styl, funkcjonalność i innowacyjność. Łączymy je i oferujemy rozwiązania na miarę oczekiwań naszych klientów.