Czyż nie marzysz czasami o tym, aby choć raz w życiu wyglądać niczym księżniczka? Bal studniówkowy to jedna z okazji, aby to marzenie spełnić. Nasze mamy i babcie z pewnością na taką okazję wybrałyby białe bluzki i czarne spódniczki, obowiązkowo za kolanko. Jednakże te czasy minęły… Dziś kreacje studniówkowe bardziej przypominają stroje niczym z czerwonego dywanu w Hollywood.

Jako dziewczyna świadoma swojej kobiecości chcesz ją pokazać także w trakcie balu studniówkowego. Nie zapominaj jednak, że jest to jednak bal szkolny. Zatem postaraj się wybrać swoja stylizację z głową.

Studniówka to niewątpliwie ważne wydarzenie w Twoim życiu. Warto więc zadbać, aby ten dzień był niezapomniany. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, abyś dobrze się czuła w swojej stylizacji. Jeżeli dobrze wyglądasz to również dobrze się czujesz i zarazem dobrze się bawisz. Postaraj się, aby Twoja stylizacje była dobrana odpowiednio do sytuacji oraz do Twojej figury.

Sukienka na studniówkę

Sukienka na studniówkę powinna być przede wszystkim elegancka. Długość sukienki nie ma większego znaczenia, ale w krótszej będzie Ci wygodniej tańczyć. Jedna z najbardziej uniwersalnych i bezpiecznych opcji jest wiecznie modna „mała czarna”. W tym sezonie zdecydowanie bardziej powinnaś postawić na metaliczny połysk, który jest hitem tego sezonu.

Nie zapomnij o dodatkach, które są obowiązkowe, a dobrze dobrane rozświetlą Twoją studniówkową kreację. Nawet skromna studniówkowa sukienka z odpowiednią kopertówką i modną biżuterią sprawią, że będziesz wyglądać jak „milion dolarów”.

Torebka na studniówkę

Najmodniejsza kopertówka w tym sezonie to ta, która robi duże wrażenie. Małe lakierowane w kształcie puzderka. Wiele z torebek dostępnych na rynku wzorowane są na torebkach Christiana Louboutina. Bestselerem w tym sezonie są lakierowane torebki nabijane ćwiekami lub inne bogato zdobione i w odważnych barwach.

Jeżeli nie lubisz kopertówki postaw na małą torebkę na łańcuszku, którą możesz wykorzystać również po balu studniówkowym.

Biżuteria na studniówkę

Biżuteria to również ważny element całości Twojej studniówkowej stylizacji. W tym sezonie bardzo modna jest biżuteria z motywem fauny. Taka biżuteria będzie świetnie pasować do studniówkowej sukienki.

W tym sezonie, wybierając biżuterię na studniówkę, postaw również na mocny akcent. Wyraziste naszyjniki, bransolety czy pierścionki świetnie dopełnią Twój studniówkowy look.