Jessica, uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerek  po raz drugi promuje wybrane ubrania i dodatki  Top Secret.

W ramach projektu Jessica starannie wybrała, odpowiadające jej stylowi,  produkty z kolekcji Top Secret. Oznaczone  styled by Jessica Mercedes, są dostępne zarówno w sklepach Top Secret jak i online. Sukcesywnie pojawią się jeszcze w dwóch  odsłonach tegorocznej jesiennej współpracy.

8 2

Linia wpisuje się w światowe trendy. Jej pierwsza część, głównie dzianinowa, inspirowana jest naturą i utrzymana w spójnej, spokojnej i jasnej kolorystyce.

5 3

Kolekcja złożona jest  przede wszystkim z oversizowych  otulających ciepłych  swetrów.  Uzupełnieniem są elementy klasyki ( krata, płaszcze ), modnego boho ( lekkie sukienki z nadrukami w kwitowy wzór, printowane spódniczki).

3 2

Zdjęcia z klimatycznej  sesji promują tę nowoczesna, a jednocześnie bardzo romantyczną kolekcję, bardzo w stylu blogerki.

4 2

Kontynuacja  współpracy Top Secret z jedną z najbardziej znanych polskich blogerek – Jessicą Mercedes nastąpi w kolejnych kilku tygodniach.