Inne będą tegoroczne święta. Kameralne, domowe. Namawiamy jednak każdą z Was do zadbania o specjalną stylizację, która pozwoli  poczuć się lepiej inaczej, mimo wszystko.

Postawmy na sprawdzone zestawy : sukienka, modny garnitur, czy biała koszula.

8 3
Stylizacje na domowe święta 1

Podpowiedzi znajdziecie w najnowszej ofercie Top Secret. Marka oferuje szeroki wybór sukienek, w różnym stylu, wielorakiej kolorystyce. Na święta w domu sprawdzą się te jasne, romantyczne, kobiece. Dla minimalistek polecamy gładkie, monochromatyczne, o prostych formach.  

4 5
Stylizacje na domowe święta 2

Niezawodna uroczysta stylizacja to zawsze też  garnitur, w tym sezonie dodatkowo mocno osadzony w trendach. Można go założyć z topem,  na gołe ciało, z koszulą. Zawsze wgląda stylowo! Szpilki dodadzą mu wyjątkowego charakteru i szczerze polecamy taką wersję na nawet najbardziej kameralne święta. Podobnie stylowo wyglądają sylwetki total look  w jasnych,  świeżych barwach : pastelowe, beżowe czy białe zestawy spodni z bluzkami.

12 4
Stylizacje na domowe święta 3

Najprostszy sposób na  przełamanie domowych, codziennych zestawów  to biała koszula. Jest niezawodna.

2 7
Stylizacje na domowe święta 4

Zdrowie na pewno jest w tym czasie najważniejsze. Pamiętajmy, że sprzyja mu też nasza forma psychiczna, którą możemy nieco odbudować świątecznymi stylizacjami. Zatem witajmy nadchodzącą wiosnę w domach, kameralnie, ale w nowych stylizacjach.